Design, kvalita a schopnosti

Více než stoleté zkušenosti společnosti Avon s výrobou pneumatik se dnes snoubí s nejmodernějšími konstrukčními a výrobními technologiemi. Přidejte náročný testovací režim a pochopíte, proč Avon vyrábí pneumatiky bezkonkurenční kvality a schopností.

Inovujte. Zlepšujte. Opakujte

Technologie, které jsou součástí našich pneumatik, hrají zásadní roli v tom, jak se vaše vozidlo chová, a my jsme odhodláni zlepšovat kvalitu a bezpečnost našich výrobků.

Vyšší kvalita, bezpečnější silnice

Není nic zásadnějšího než udržet naše silnice bezpečné, a to zahrnuje i zajištění kvalitních pneumatik, na které se můžete spolehnout. Tuto odpovědnost plníme neustálým zlepšováním našich výrobků, procesů a lidí, abychom vytvořili značku, které můžete důvěřovat.

Udržitelnost je naší odpovědností

Celosvětová poptávka po přírodním kaučuku rychle převyšuje nabídku a společnost Cooper Tire usiluje o zlepšení udržitelných výnosů kaučuku a zároveň o ochranu lidských práv a přírodních zdrojů. V současné době recyklujeme přibližně 78 % našeho odpadu ročně a zlepšujeme transparentnost a sledovatelnost v celém našem dodavatelském řetězci. od zaměření na přírodní zdroje až po snížení spotřeby energie a vody chráníme životní prostředí pro ekologičtější zítřek.