Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Bridgestone Dueler A/T 001

Bridgestone Dueler A/T 001 je pneumatika pro vozy s pohonem 4x4 vyvinutá pro řidiče, kteří jezdí převážně po asfaltu, ale přesto si rádi občas vyjedou do terénu.

Vydejte se tam, kam ještě žádná pneumatika nedojela. Ať už se vydáte kamkoli, guma Dueler A/T 001 je dostatečně odolná, aby vás tam dostala a přivezla i zpět. Tato pneumatika je zkonstruována pro jízdu na silnici i v terénu a je ideální pro zdolávání náročného terénu ve všech ročních obdobích. Její robustní konstrukce a odolnost proti aquaplaningu vám pomohou zajistit bezpečnost.

Pneumatika Bridgestone AT001 je prémiová pneumatika, která se hodí speciálně pro vozy 4x4 a SUV (sportovně užitkové vozy). Tato pneumatika pomáhá přispívat k vynikající úrovni výkonu díky řadě výhod, které zlepšují celkový zážitek z jízdy. Pokud jde o odezvu řízení, ta byla vylepšena, aby se zlepšila ovladatelnost a kontrola řidiče. Úroveň pohodlí byla zvýšena díky minimalizaci hlučnosti pneumatik a snížení vibrací.

Výhody

  • Dostatek vyžití pro všechny s dobrodružstvím v srdci
  • Celoroční výkon
  • Maximální ochrana
  • Citlivé ovládání
  • Kontrolované zatáčení
  • Hladká a tichá jízda

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Protože najezdím kolem 500 km týdně, potřebuji pneumatiku, která mi dá všechno. A ty jsem našel. AT001 velmi dobré po všech stránkách.

Lukáš D.

Na suchých cestách jedou opravdu dobře a umožňují udržet vysoký limit v zatáčkách v rámci možností vozu, také dobře brzdí. Hlučnost a komfort jsou dobré.

Ladislav J.

Jakmile vstoupíte do terénu, výkon je stále velmi dobrý, zejména na zpevněných cestách nebo méně rozbitých či s velkým množstvím štěrku. Na kamenitých a dokonce i písčitých cestách si udržuje chvályhodný výkon. Koupím znovu.

Pavel M.

Celoroční pneumatika Bridgestone Dueler AT 001

Dostatečně odolná pneumatika pro každé dobrodružství.

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Bridgestone na videu