Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Bridgestone Blizzak LM001 je výkonná zimní/sněhová pneumatika určená pro řidiče sportovních vozů, sportovních kupé a výkonných sedanů, kteří chtějí zachovat vzhled, ovladatelnost a mobilitu svého vozidla i během zimních měsíců. Tyto gumy jim poskytnou trakci na studených, suchých, mokrých a zasněžených silnicích.

Lepší trakce za zimních podmínek

Pneumatika Blizzak LM001 je vybavena pokročilou směsí běhounu, která zlepšuje trakci za chladného počasí. Tato směs je tvarována do směrového dezénu pro lepší odvod vody a sněhové břečky, což napomáhá jisté přilnavosti a brzdné trakci v chladných, mokrých a zimních podmínkách. Lamelový efekt hran a 3D lamely zlepšují trakci v zimním období, aniž by se musely uchylovat k tradičním kovovým hrotům. Díky tomu mohou pneumatiky Blizzak LM001 kombinovat zimní trakci se schopností dosáhnout rychlosti H, V nebo W.

Zimní pneumatiky Blizzak LM001 splňují průmyslové požadavky pro provoz v náročných sněhových podmínkách a jsou označeny symbolem třívrcholové horské sněhové vločky (3PMSF).

Signalizace opotřebení

Aby řidiči věděli, kdy je čas vyměnit zimní pneumatiky, společnost Bridgestone vylisovala do hlavních drážek běhounu pneumatiky Blizzak LM001 indikátory zimního opotřebení (známé také jako sněhové plošky), které identifikují, kdy se sníží trakce v zimě v důsledku opotřebení běhounu pneumatiky do té míry, že zbývající hloubka se stává méně účinnou při prohrabávání sněhu, přilnavosti k namrzlé vozovce nebo zvládání rozbředlého sněhu.

Nasadit vždy po 4

Pneumatiky Bridgestone Blizzak LM001 instalujte pouze v sadách po čtyřech kusech. Vzhledem k trakčním schopnostem pneumatik Blizzak LM001 doporučuje společnost Bridgestone používat pneumatiky Blizzak LM001 v sadách po čtyřech, aby byly zajištěny nejlepší jízdní vlastnosti a výkon pneumatik.

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Jsou docela spolehlivé, v těchto obtížných povětrnostních podmínkách můžete auto rozjet bez protáčení kol a především můžete auto snadno zastavit na vzdálenost, kterou očekáváte.

Nikolas, T.

Dobrá zimní pneumatika, na sněhu má skvělou přilnavost, jel jsem s nimi na novém sněhu cca 30 cm a pneumatika funguje na sněhu skvěle. Koupím znovu.

René Š.

Naprosto úžasné pneumatiky, mám je na autě jako zimní sadu, nemůžu si je vynachválit. Mám na nich najeto 10 tis. bez nějakých větších komplikací a koupím je znovu.

Ondřej H.


zimní pneu Bridgestone Blizzak LM001

Zimní pneumatika Bridgestone Blizzak LM001

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Bridgestone na videu