Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Nejen cena hraje prim

Pneumatiky Barum Polaris 5 svou cenou zapadnou někde do skupiny levných pneu z Asie. Svými vlastnostmi ale dokážou překvapit.

Bez problémů si poradí s mokrou nebo suchou vozovkou. Určené pro převažující městský provoz po nasolených silnicích více než dostačující.

Aquaplaning není strašák

Hlavní nástrahou zimních měsíců je v městském provozu mokrá silnice a rozbředlý sníh. Pneumatiky mají chytrý dezén, který bez problémů odvádí vodu pomocí mnoha odvodových drážek. Zároveň mají i dostatečnou styčnou plochu, takže přilnavost a brzdění není problém na mokru ani na sněhu.

Šetří životní prostředí i peněženku

Dalším parametrem, který bude mnoho řidičů zajímat je úspora paliva. Tyto zimní pneumatiky řadíme do třídy C. Stejné energetické úspornosti dosahuje mnoho jejich mnohem dražších konkurentů. Index hlučnosti Barum Polaris 5 hodnocený průměrně. Pneumatiky jsou velkou většinou uživatelů hodnoceny jako poměrně tiché a celkově jsou vnímány velmi pozitivně v uživatelských recenzích i fórech napříč internetem.

Výhody Barum Polaris 5

  • Skvělé chování na mokru
  • Skvělé chování na sněhu
  • Velmi dobré chování na ledu
  • Skvělé chování na suchu
  • Více než skvělá úspora paliva
  • Relativně tiché
  • Výborně hodnoceno uživateli

Nejprodávanější pneumatiky zima 2022/2023

Barum POLARIS 5 205/55 R16 91T M+S 3PMSF

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Barumku kupuju už po několikáté, takže už vím, do čeho jdu. Do Alp nejezdím a pro běžný provoz na městských či meziměstkých silnicích víc než dostačuje. Cena pneumatiky je přijatelná.

Karel T.

Na nových pneumatikách, které jsem si objednala před týdnem z Vašeho e-shopu, jezdím sice jen pár dní, zatím jsem spokojená. Protože za mne přezouvá pneuservis, vedla má první cesta tam, aby mi řekli, v jakých rozměrech si mám gumu objednat. Váš e-shop je velmi přehledný, požadovaný rozměr jsem našla za chvíli. Gumy dorazily včas, takže jsem stihla i termín v pneuservisu.  I s cenou jsem spokojená.

Jana K.

Pneumatiky jsou kvalitní, mám je již druhou sezónu. Jen nejsou dělané na metrové závěje sněhu. Když se stane, že se počasí zblázní a nastane Sibiř, je třeba jet opatrně. Barum Polaris 5 je solidní zimní pneumatika za velmi přívětivé ceny.

František D.

Zimní pneumatika Barum Polaris 5

Zimní pneumatika Barum Polaris 5

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Barum na videu