Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Pocit jistoty na zimních silnicích

Prémiové zimní pneumatiky pro osobní automobily pro váš klid na zimních cestách. Mistrovská kombinací arktických zkušeností a hlubokého porozumění alpské zimě. Zažijte naprostou kontrolu, vynikající zimní bezpečnost a vyvážený pocit z jízdy za všech podmínek od sněhu po rozbředlý sníh a mokrou silnici.

Co tato pneumatika nabízí?

  • Prvotřídní přilnavost na zasněžených silnicích
  • Prvotřídní přilnavost na rozbředlém sněhu a mokrých silnicí
  • Předvídatelná a vyvážená jízda
  • Hladké odvalování šetří palivo

Nokian WR Snowproof je zimní pneumatika vyvinuta speciálně pro motoristy ve střední Evropě. Vyznačuje se vysokou odolností proti hydroplaningu a slushplaningu, což zajišťuje vysokou úroveň bezpečnosti jízdy při náhlém sněžení a na rozbředlých silnicích.

Jedinečná aramidová technologie, která se používá v bočnicích pneumatik a která je dobře známá z neprůstřelných vest, poskytuje dodatečnou bezpečnost a dlouhou životnost všem pneumatikám pro SUV, dodávky a obytné vozy. Srdcem této technologie jsou střižová aramidová vlákna integrovaná do inovativní struktury bočnice. Tato vlákna zpevňují a vyztužují bočnici, aby byla ještě odolnější vůči vnějším vlivům, proříznutí a deformacím. Tím se minimalizuje riziko poškození bočnice na silnici.

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

S touto pneumatikou jsem velmi spokojen. Je to zimní pneumatika pro každodenní použití. Spotřeba paliva byla nižší téměř o litr na 100 km ve srovnání s předchozími pneumatikami podobné třídy.

Petr P.

Velmi nízká hlučnost ve srovnání s jinými pneumatikami stejné třídy. Mám ji zatím krátce, za nějaký měsíc budu vědět více ohledně spotřeby.

Josef K.

Je vidět, že u Nokianu dokážou připravit zimní pneumatiku se vším všudy. Dobrá trakce na sněhu. Reaguje jak má i na suchu a vodě. Spokojenost!

Kamil L.

Nokian WR Snowproof

Nokian WR Snowproof

Vyberte z naší nabídky pneu

Nokian WR Snowproof na videu