Dezén pneumatikyVyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Prémiová zimní pneumatika pro středně velká vozidla

Zimní pneumatika Nokian WR D4 zvládá proměnlivé středoevropské zimní počasí. Nokian Tyres WR D4 je univerzální zimní pneumatika vyvinutá pro bezpečnou a vyváženou jízdu na mokrých a zasněžených vozovkách.

Inovace od vývojáře zimních pneumatik: Nokian Block Optimized Siping a Nokian Twin Trac Silica nabízejí kontrolované řízení a pevnou přilnavost v extrémních podmínkách.

Rozsáhlý výběr rozměrů pneumatiky Nokian WR D4 zahrnuje rozměry od 14 do 20 palců s rychlostními třídami od Q (160 km/h) do W (270 km/h). Všestranný výběr nabízí přesné rozměry pro sportovní jízdu i moderní elektromobily. Speciální produkty ve výběru využívají technologii Flat Run a mnoho produktů je označeno XL pro nejvyšší možnou nosnost u pneumatik pro osobní automobily.

Vynikající přilnavost na každém povrchu

V současné době se zimní počasí ve střední Evropě pohybuje mezi vánicemi, prudkým deštěm a suchými obdobími. Pneumatika Nokian WR D4 je vytvořena pro proměnlivé počasí a představuje to nejlepší z odborných znalostí společnosti Nokian Tyres v oblasti přizpůsobení: je to ekologická kvalitní pneumatika, která zvládá měnící se podmínky. Nokian Tyres a tisíce kilometrů zimních testů hovoří jasně: směrový dezén je ideální volbou pro různé zimní podmínky.

Skutečně zimní pneumatika, která úspěšně čelí i výzvám mokrých vozovek: rozbředlému sněhu a vodě. Pneumatika Nokian WR D4 se šípovitým dezénem zajišťuje vyváženou jízdu a spolehlivou přilnavost v náročných zimních podmínkách.

Výhody

  • VYNIKAJÍCÍ PŘILNAVOST NA MOKRÉM, SUCHÉM A ZASNĚŽENÉM POVRCHU
  • STABILNÍ A VYVÁŽENÁ JÍZDA
  • EFEKTIVNÍ OCHRANA VŮČI VZNIKU AQUAPLANINGU NA VODĚ A ROZBŘEDLÉM SNĚHU

Nejprodávanější pneumatiky

Nokian WR D4 205/55 R16 91H

Nokian WR D4 205/55 R16 91T

Nokian WR D4 185/65 R15 88T

Nokian WR D4 175/65 R14 82T

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Jedná se o vynikající pneumatiku na sníh, která vám usnadní jízdu v obtížných sněhových a zledovatělých podmínkách. Od této pneumatiky nečekejte, že bude mít ovladatelnost na mokré nebo suché vozovce v zatáčkách jako vaše letní pneumatika.

Radan P.

Po zimní sezóně s WR D4 mohu říci, že jsou úžasné. Pomáhají mi dostat se z obtížných situací, kdy kdybych dostal smyk, tak mám nabourané auto. Trochu moc měkké na rychlé průjezdy zatáčkami, ale jinak nejlepší zimní pneumatiky! Koupím si je kdykoliv.

Miloslav P.

Velmi dobrá zimní pneumatika, výborný komfort, skvělá na sněhu, a co je pro mě důležitější, skvělá na dešti i na suchu.

Štěpán R.

Zimní pneumatiky Nokian WR D4

Zimní pneumatika Nokian WR D4

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Nokian na videu