Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Prémiová zimní pneumatika Nokian Snowproof P

Klid na zimních cestách

Nová pneumatika Nokian Snowproof P je sportovní a moderní kombinací vysoce výkonné ovladatelnosti a spolehlivé zimní přilnavosti. Každodenní jízdní situace, jako jsou náhlé změny jízdních pruhů a rozbředlé vedlejší cesty, zvládá s lehkostí díky pokročilé trakci, kratší brzdné dráze a vyšší bezpečnosti při průjezdu zatáčkami.

Pneumatika Nokian Snowproof P je nabízena v rychlostních kategoriích H (210 km/h), V (240 km/h) a W (270 km/h) a její rozsáhlý výběr rozměrů zahrnuje 55 produktů od 17 do 21 palců. Tato pneumatika nahradila Nokian WR A4.

Spolehlivý výkon pro středoevropskou zimu

Nová pneumatika Nokian Snowproof P poskytuje bezpečnost a účinnost ve chvílích, kdy je nejvíce potřebujete - přesnost a pohodlí pro suché dálnice, bezpečnost a vyváženost pro rozbředlé městské ulice a lepší zimní přilnavost pro zasněžené horské cesty.

Přesnost jízdy s pokročilou zimní přilnavostí

Změna jízdního pruhu na rozbředlé dálnici nebo zařazení se do hustého provozu ze zledovatělé křižovatky může být výzvou. Abychom se s touto výzvou vypořádali, optimalizovali jsme vzorek běhounu tak, aby se rozšířila kontaktní plocha mezi pneumatikou a vozovkou. To vede k lepší přilnavosti, logické ovladatelnosti a přesnému řízení. Přizpůsobili jsme také lamelování, abychom zlepšili přilnavost při brzdění a akceleraci. Spolu s novou směsí tomu říkáme Alpine Performance - kontrola a spolehlivost na hranici přilnavosti.

Bezpečně na sněhové břečce

Jednou z nejobtížnějších podmínek pro zvládnutí je břečka, zejména když se objeví mezi jízdními pruhy na rušné dálnici. Pro další zlepšení vlastností pneumatiky na mokru je nová směs pryže Alpine Performance navržena tak, aby zvládala široký rozsah teplot. Zatímco pohání náročné a chladné zimní dny, pneumatika Nokian Snowproof P podává stabilní výkony i za mírnějšího počasí. Tato nová směs běhounu přizpůsobená na míru zvyšuje přilnavost za mokra, aniž by byly ohroženy jakékoli zimní vlastnosti pneumatiky.

PNEUMATIKU DOPORUČUJEME TAKÉ PRO ELEKTROMOBILY A HYBRIDNÍ VOZY

Správná volba pneumatik může zvýšit bezpečnost a jízdní komfort vozu a ještě více prodloužit jeho dojezd. Náš rozsáhlý sortiment více než 400 pneumatik nabízí jedinečnou přilnavost a skandinávský klid. Máme vysoce kvalitní zimní a letní pneumatiky speciálně vyvinuté a testované pro použití na elektromobilech.

Celkové hodnocení pneumatiky WR Snowproof P

  • Velmi dobrá na suchu
  • Dobrá trakce a jízda na sněhu
  • Nejnižší hlučnost při testech
  • Nízký valivý odpor
  • Ne až tak dobrá při testech na mokru a rezistenci proti aquaplaningu

Výrobce Nokian bude asi lehce zklamán umístěním pneumatiky Snowproof P v testech, a to především kvůli výkonnosti pneumatiky na mokru. Při jízdě na suchu, ledu a sněhu si vede pneumatika mnohem lépe. V neposlední řadě třeba také zmínit velmi nízký valivý odpor a hlučnost a dobrou ekonomiku provozu.

zimní pneumatika Nokian WR Snowproof P

Nokian WR Snowproof P

Vyberte z naší nabídky pneu