Zimní pneumatika pro dodávky

Nokian Snowproof C je bezpečná a spolehlivá zimní pneumatika vyvinutá speciálně pro profesionální a náročné použití. Nabízí nejmodernější bezpečnost pro každodenní jízdu a zajišťuje vynikající záběr v zimě na sněhu, břečce a dešti. Pneumatika Nokian Snowproof C nabízí vynikající životnost a s přibývajícími kilometry odolává zátěži a opotřebení.

  • Bezpečná a stabilní za všech zimních podmínek, včetně sněhu a břečky.
  • Vynikající životnost - vyšší kilometrový proběh a maximální odolnost.
  • Větší jízdní komfort se sníženou hladinou hluku

Vynikající přilnavost a vyvážený pocit z jízdy

Pneumatiky pro dodávky jsou speciální výrobky určené pro náročné a všestranné použití. Musí být dostatečně robustní, aby bezpečně a spolehlivě zvládly těžký náklad a proměnlivé podmínky na silnici. Koncept Alpine Sense Grip zvládá všechny výzvy zimního počasí a zajišťuje předvídatelný a vyvážený pocit z jízdy. Koncept se skládá z inovativních prvků kombinujících dezén, směs pryže a strukturu pneumatiky, díky nimž je řízení vyvážené a snadno ovladatelné i při velkém zatížení a náročných povětrnostních podmínkách.

Odolná a úsporná

Odolnost pneumatiky Nokian Snowproof C je maximalizována díky jedinečné technologii aramidových bočnic Nokian Tyres. Extrémně silná aramidová vlákna zpevňují bočnice a poskytují větší odolnost a ochranu v náročných jízdních situacích. Při vysokém zatížení může mít valivý odpor skutečný vliv na účet za palivo. Směs pryže pneumatiky Nokian Snowproof C je optimalizována pro náročné použití, což jí umožňuje bezpečně pracovat v širokém rozsahu teplot a snižovat valivý odpor.

zimní pneumatika Nokian Snowproof C