Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Skvělá zimní pneumatika za pár kaček

Skvělý výkon v zimě nemusí být drahý. Pneumatika Sava ESKIMO S3+ si udržuje pevný záběr na mokrých a zasněžených silnicích, o starost méně, když teplota klesne. Klasifikováno symbolem sněhové vločky pro zimní použití.

Pokročilá zimní pneumatika s vynikající přilnavostí v zimě a kratší brzdnou dráhou. Spolehlivá přilnavost na zimních silnicích, spolehlivé brzdění na mokru, dolnost vůči aquaplaningu, dobrý kilometrový výkon.

Pneumatika Sava ESKIMO S3+ vydrží déle - šetří vaše peníze. Konstrukce pneumatiky zajišťuje rovnoměrné opotřebení po celém povrchu. Díky odolné běhounové směsi získáte více kilometrů mezi výměnami pneumatik.

Pokročilá zimní směs siliky znamená, že pneumatika ESKIMO S3+ zůstává měkká a pružná i při nízkých teplotách, což zaručuje lepší přilnavost a ovladatelnost. Spolehlivé brzdění na mokru. Pneumatika Sava ESKIMO S3+ využívá speciální pryskyřici, která zajišťuje lepší přilnavost a kratší brzdnou dráhu na mokré vozovce. Konstrukce běhounu je vybavena dodatečnými hranami, které dále zlepšují trakci. Odolnost vůči aquaplaningu. Směrový dezén s širokými drážkami běhounu účinně rozptyluje vodu a břečku, čímž snižuje riziko aquaplaningu.

Výhody

  • Spolehlivá přilnavost na zimních silnicích
  • Spolehlivé brzdění na mokru
  • Odolnost proti aquaplaningu
  • Krátká brzdná dráha na ledu
  • Krátká brzdná dráha na sněhu
  • Skvělá na sněhu
  • Výjimečná na ledu
  • Dobrý kilometrový výkon

Důvody ke koupi

  • Mnoho řidičů zmínilo, že tyto pneumatiky zajišťují dobrou ovladatelnost na sněhu, břečce a vodě.
  • Řidiči ocenili vynikající brzdný výkon této pneumatiky na sněhu.

Nejprodávanější pneumatiky zima 2022/2023

Sava ESKIMO S3+ 165/70 R14 81T 3PMSF

Sava ESKIMO S3+ 165/70 R14 81T 3PMSF

Sava ESKIMO S3+ 175/65 R14 82T 3PMSF

Sava ESKIMO S3+ 185/60 R15 84T 3PMSF

Sava ESKIMO S3+ 185/65 R15 88T 3PMSF

Sava ESKIMO S3+ 195/65 R15 91T 3PMSF

Sava ESKIMO S3+ 205/55 R16 91T 3PMSF

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Přezul jsem na tyto gumy ještě na konci minulé zimy. Přilnavost na suchu byla velmi dobrá a přilnavost na mokru se výrazně zlepšila. Tyto pneumatiky mi nepřipadají na mokru nedostatečné, právě naopak, a to i ve srovnání s mými předchozími pneu. Doporučuji.

Libor S.

Zpětná vazba na silnici je dobrá a zpočátku jsem učil. Ovládání je docela dobré, k mému překvapení jsou tyto Savy ještě pohodlnější a tišší, než mé předchozí pneu. Jen podotýkám, že moje auto není sportovní, ale rozdíly jsou dost znatelné. Sava u mě vyhrála.

Kryštof R.

Docela slušné zimní pneumatiky, ale kde opravdu zazáří, je tam, kde byste to čekali: na sněhu. Bydlím v horách a potřeboval jsem nutně odjet do blízkého města, i když byla sněhová kalamita. Řeknu vám, že jsem byl k nezastavení. Sněhové pluhy nestíhaly odklízet sníh takovou rychlostí, jakou padal, počasí bylo opravdu špatné, ale nikdy jsem neztratil kontrolu. Vyjel jsem několik strmých silnic a dolů jsem se cítil bezpečně.

David A.

Zimní pneumatika Sava ESKIMO S3+

Zimní pneumatika Sava ESKIMO S3+

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Sava na videu

Sava
Pneumatiky Sava se vyvíjejí v Evropě s využitím technologie Goodyear. Pneumatiky, na které se můžete spolehnout, za rozumnou cenu.
Sava quality