Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Zimní pneumatika Fortune FSR902 především pro dodávky

Pneumatika Fortune FSR902 má symetrický dezén, který je navržen tak, aby si poradil s různými povětrnostními podmínkami. Široké obvodové drážky zajišťují dobrou trakci na mokré vozovce. Dezén běhounu účinně rozptyluje sníh a vodu do stran a udržuje tak kontakt běhounu s vozovkou.

Fortune FSR902 je určena pro lehká užitková vozidla. Je určena především pro městský provoz, ale stejně dobře si vede i na dálnici. Je určena pouze pro zimní období. Při vyšších teplotách ztrácí běhounová směs své vlastnosti. Velkou výhodou pneumatiky Fortune je její atraktivní, relativně nízká cena.

Nejdůležitější vlastnosti a charakteristiky

  • 3PMSF.
  • Excelentní záběr na sněhu.
  • Výborná ovladatelnost.
  • Skvělé jízdní vlastnosti.

Podrobnosti o pneumatice FORTUNE FSR902

Zimní pneu Fortune FSR902 patří mezi ideální zimní pneumatiky pro dodávkové auto a má vám jistě má co nabídnout. Navržená kombinace použitého dezénu a směsi umí zajistit stabilní jízdní vlastnosti a přitom i přilnavost k suché i mokré vozovce. Pneumatika je navíc poměrně tichá.

Zimní pneumatiky Fortune FSR902 disponují speciální křemičitou směsí a pružným běhounem pro excelentní trakci a brzdný výkon. Na vozovce se dobře ovládají. Díky tomu a nízké hlučnosti Fortune FSR902 poskytují komfortní jízdu.

Pneumatika má symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake – Trojvrcholová hora se sněhovou vločkou). Znamená to, že pneumatiky splňují požadavky Evropské Unie tykající se zimních pneumatik. Symbol je poskytnutý konkrétnímu modelu pneumatik po přesných testech kontrolujících přilnavost na sněhu.

Vlastnosti

  • Vroubkovaná konstrukce souvislých bloků zvyšuje tření mezi zasněženou vozovkou a pneumatikami, čímž snižuje možnost uklouznutí vozu na zasněžené vozovce.
  • Konstrukce souvislého dezénu bloků zabraňuje prokluzování na zasněžené silnici a nabízí vynikající odezvu při řízení.
  • Speciální směs siliky a měkký běhoun zajišťují vynikající výkon v podmínkách nízkých teplot.
  • Tři široké výstupky pro vynikající rozptyl vody.
  • Varianty lamel vhodné pro více silničních podmínek.
  • 3D lamely zajišťují, aby se bloky dezénu vzájemně kroutily a zajišťovaly vzájemné blokování s ohledem na tuhost běhounu.

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Ve firmě jsme koupili nejdříve jednu sadu pneumatik na zkoušku. K našemu překvapení pneumatiky FORTUNE FSR902 drží a na vozovce se také dobře ovládají. Nejsou ani příliš hučné. A cena – paráda. V současnosti je máme na většině dodávek.

Jarda a kol.

Nehlučí, neskučí a drží směr. Za tu cenu víc, než jsem čekal.

Patrik S.

Kvalitní a zároveň velmi levná pneumatika. Splňuje veškeré technické tuzemské a EU standardy, takže se pneumatiky netřeba obávat, byť je velmi levná. Dobrý poměr cena/výkon.

Jana V.

Zimní pneumatika FORTUNE FSR902

Zimní pneumatika FORTUNE FSR902

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky FORTUNE FSR902 na videu