Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Fortune FSR901 výkonná zimní pneumatika pro SUV a osobní vozy

FSR901 je zimní pneumatika poskytující excelentní jízdní výkon v chladných klimatických podmínkách a zároveň komfortní a tichou jízdu na suché silnici. Pneu má výborné záběrové vlastnosti na sněhu. 3D drážky optimálně uzamykají bloky a tím zlepšují jízdní stabilitu a ovladatelnost. Jedinečný design lamel zvyšující přilnavost na sněhu i na ledu. Speciální silika pro lepší valivý odpor a přilnavost na mokrém povrchu. 3 široké podélné drážky skvěle odvádí vodu a předchází vzniku aquaplaningu.

Nejdůležitější vlastnosti a charakteristiky

  • 3PMSF.
  • Vysoká odolnost proti aquaplaningu.
  • Výborné trakční vlastnosti na sněhu.
  • Skvělé jízdní vlastnosti.

Podrobnosti o pneumatice FORTUNE FSR901

Zimní pneumatiky Fortune FSR901 jsou určené také na terénní automobily nebo SUV a nabízí opravdu velký potenciál. Promyšlené propojení směsi se vzorkem dokáže vytvořit jízdní komfort i bezpečnost. Fortune FSR901 jsou výkonné zimní pneumatiky. Asymetrický dezén pneumatik Fortune FSR901 poskytuje dobrou ovladatelnost i na zimní vozovce a tím i bezpečnost v provozu. Disponují krátkou brzdnou dráhou a efektivní trakcí i na zledovatělém povrchu.

Pneumatika má symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake – Trojvrcholová hora se sněhovou vločkou). Znamená to, že pneumatiky splňují požadavky Evropské Unie tykající se zimních pneumatik. Symbol je poskytnutý konkrétnímu modelu pneumatik po přesných testech kontrolujících přilnavost na sněhu.

Vlastnosti

  • Drážky se vzorkem ve tvaru ledové sekery zajišťují vynikající přilnavost v zasněžených podmínkách.
  • Klikaté vzory zvyšují tření mezi pneumatikami a zasněženou vozovkou, čímž snižují pravděpodobnost uklouznutí vozu na zasněžené silnici.
  • Speciální směs siliky a měkký běhoun pro vynikající trakci a brzdný výkon na zasněženém povrchu.
  • Speciální konstrukce kulatých otvorů inspirovaná prstem gekona, která zvyšuje schopnost adsorpce povrchu mezi pneumatikou a ledem a zároveň zajišťuje vynikající trakci a brzdění na tvrdém ledu a zasněžené vozovce.
  • Tři široké výstupky zajišťují vynikající výkon při rozptylu vody.
  • 3D lamely zajišťují, aby se bloky dezénu vzájemně kroutily a poskytovaly funkci vzájemného blokování, přičemž zohledňují tuhost běhounu.

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Překvapivě dobrá pneumatika ve sněhu a na mokru. Za tu cenu předčila mé očekávání.

Radek D.

Levným pneumatikám příliš nevěřím, ale tady jsem udělal výjimku a vyplatilo se. Drží stopu. Doporučuji. Dobrý poměr cena/výkon.

Pavel S.

Na to, jak je levná, je pneumatika výborná. Neskutečně tichá i při rychlé jízdě. Přilnavost na mokru výborná. Záběr ve sněhu úžasný. Doporučuji.

Petr Š.

Zimní pneumatika FORTUNE FSR901

Zimní pneumatika FORTUNE FSR901

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky FORTUNE FSR901 na videu