Zimní dokonalost pro vozy SUV za všech podmínek

Pneumatika, která má nejen vynikající ovladatelnost na sněhu, ale také pokročilý výkon na mokru i suchu v chladném počasí.

Dezén pneumatiky:

  • trakční drážka pro sněhové sběrače
  • jednosměrný dezén ve tvaru racčího křídla zlepšuje trakci a brzdný výkon na sněhu
  • 3D zimní lamely

Vroubkovaná zimní lamela zlepšuje brzdný výkon při jízdě v zimě. Tato speciální lamela zvyšuje jízdní stabilitu tím, že minimalizuje pohyb bloků.

Prořez vodní trubky

Prořez vodní trubky umístěný uvnitř ramenního bloku zlepšuje výkon na mokrém povrchu tím, že účinně odvádí vodu z hlavní drážky.

Směs Aqua pine

Maximalizace přilnavosti na mokru a sněhu díky použití vysoce rafinované pryskyřice.

Struktura pneumatiky

Pokročilá směs s obsahem siliky pro výkon na mokru. Směs s vysokým obsahem siliky zajišťuje zvýšený výkon na mokru. Přírodní složky zajišťují pružnost pryže v širokém rozsahu teplot.

Použití vysokopevnostního ocelového páskového drátu

Celoplošná krycí ocelová vrstva zvyšuje tuhost běhounu a udržuje přímou stabilitu i při silném zrychlení. Aplikace speciálních krytů hran zlepšuje odezvu řízení.

Dvouvrstvá vláknová výztuha

Dvojitá struktura vláknové výztuhy kostry zajišťuje trvanlivost pneumatiky a odolnost proti namáhání.

Drát s vysokou pevností patky

Extra pevný drát patky zajišťuje jízdní stabilitu i během silné akcelerace.

Zimní pneumatika je ideálním řešením pro zimní provoz automobilů s teplotami rovnými nebo nižšími než 7 °C. Tyto pneumatiky jsou snadno rozpoznatelné díky symbolu "3PMSF" (sněhová vločka nakreslená na hoře) nebo zkratce M + S ("Mud and Snow", bláto a sníh).

Použití těchto pneumatik zaručuje díky řadě funkcí pohodlí a bezpečnost na mokrém, zasněženém a zledovatělém povrchu:

  • měkčí směs s větším obsahem oxidu křemičitého umožňuje rychlé dosažení "cvičné teploty", což má za následek větší tření a stálou přilnavost na površích s nízkou teplotou,
  • mozaiková forma běhounu má několik lamel, které umožňují dobrý "záběr" na blátivých i zasněžených cestách. Mezi jednotlivými plíšky jsou také hluboké kanálky, které usnadňují odtok vody během jízdy.
  • běhouny těchto pneumatik mohou být opatřeny speciálními lamelami (například 3D lamelami), které zlepšují výkonnost pneumatiky v zimním období.

Hankook I*Cept Evo3 W330 je nová generace vysoce výkonných zimních pneumatik určených speciálně pro osobní vozidla. Koncentrovaná směs siliky zajišťuje zvýšenou přilnavost za mokra a umožňuje lepší pružnost gumy i při nízkých teplotách. Obsahuje směrový dezén navržený tak, aby usnadňoval rychlý odvod sněhu. Konstrukce pneumatiky Hankook I*Cept Evo3 W330 rovněž nabízí lepší ovladatelnost a zlepšuje jízdní stabilitu i při jízdě vysokou rychlostí.

zimní pneumatiky Hankook W330A Winter i*cept evo3 X