Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Zimní pneumatika Hankook I'cept RS2 W452

Hankook I'cept RS2 W452 jsou zimní pneumatiky, které se dodávají v mnoha různých variantách. Tato zimní pneumatika pro kompaktní a středně velké vozy poskytuje vyvážený výkon za všech zimních podmínek. Výrobce zaručuje, že nová běhounová směs pneumatiky Hankook W452 Winter iCept RS2 je odolná vůči nízkým teplotám, díky čemuž zůstává materiál pneumatiky pružný i při teplotách pod bodem mrazu a poskytuje skvělou trakci a účinný brzdný výkon. Robustní bočnice a silná výplň optimalizují odezvu při jízdě a trakci na suchém povrchu.

Velikost styčné plochy při rovnoměrném rozložení tlaku se zvýšila o 5 %, což zajišťuje lepší brzdný výkon jak na mokré, tak na suché vozovce. Směrový dezén ve tvaru písmene V s širokými obvodovými drážkami, které se s přibližováním k ramenním oblastem rozšiřují, účinně odvádí vodu a břečku z kontaktní plochy. To vede ke zvýšení odolnosti proti hydroplaningu a posiluje přilnavost pneumatiky na rozbředlém povrchu.

Použitím užších bloků běhounu se konstruktérům podařilo zvýšit jejich celkové množství o 28 %, což vedlo ke zvětšení celkové délky záběrové hrany a odvodňovacího systému pneumatiky. Vícenásobně drážkované 3D lamely omezují pohyb bloků běhounu, což vede ke zvýšení trakce a také k lepší ovladatelnosti a brzdnému výkonu na kluzkých zimních silnicích. Mimořádnou přilnavost na zimních površích s nízkou adhezí k vozovce i na mokré vozovce zajišťuje oxid křemičitý obsažený ve směsi běhounu.

Výhody

  • velmi dobrá odolnost proti aquaplaningu
  • výjimečné jízdní vlastnosti na mokru
  • skvělé jízdní vlastnosti na sněhu
  • výjimečná trakce na sněhu
  • krátká brzdná dráha na suché vozovce
  • lepší přilnavost na sněhu a mokru a nižší valivý odpor
  • zesílený pás bez kloubů (ideální pevnost běhounu)
  • široká vrstva 2 ocelových pásů (zajišťuje optimální tuhost běhounu a zlepšuje jízdní vlastnosti).
  • použití výplně patek s vysokou tvrdostí (zlepšuje ovladatelnost a odezvu řízení)
  • drát s velmi vysokou pevností patky (zlepšuje rovnoměrnost a trvanlivost polohy patky)

Nejprodávanější pneumatiky

Hankook W452 Winter i*cept RS2 155/60 R15 W452 74T 3PMSF

Zkušenosti zákazníků s dezénem

Velmi dobrý poměr kvalita-výkon-cena. Velmi tichá. Koupil jsem je na základě velmi dobrých recenzí a dobře jsem udělal. Podle mého názoru je to nejlepší možný kup. Zatím nevyzkoušeno na sněhu/ledě.

Alex F.

Vyměnil jsem letní pneumatiky za tyto a ani na suché silnici jsem nepocítil rozdíl. Auto se chová prakticky stejně.

Roman M.

Auto dobře drží na silnici, nemá problémy s rozjezdem a i brzdění je uspokojivé. Nejlepší volba, když si chcete koupit dobré pneumatiky za přijatelnou cenu. Všem tyto pneumatiky doporučuji.

Marek S.

zimní pneumatika Hankook W452 Winter i*cept RS2

Zimní pneumatika Hankook I'cept RS2 W452

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Hankook na videu