Goodyear UltraGrip 9+ zvyšuje kilometrový výkon a přilnavost na sněhu a ledu pro menší městské vozy. S pneumatikou UltraGrip 9+ poskytuje společnost Goodyear zákazníkům pneumatiku, která si velmi dobře poradí s nerovnostmi na vozovce způsobenými drsnými zimními podmínkami. Její technologie Mileage Plus chrání pneumatiku před prasklinami a oddělováním pryžových částic způsobených drsnými silničními podmínkami. Výsledkem je vyšší kilometrový výkon. Pneumatika UltraGrip 9+ je rovněž vybavena technologií Winter Grip, díky níž má stejně vynikající přilnavost na sněhu a ledu.

Důvody, proč koupit pneumatiky Goodyear ULTRA GRIP 9+

  • Jeden řidič napsal, že byl opravdu překvapen, jak je tato pneumatika tichá.
  • Uživatelé ocenili velmi dobrou kvalitu a cenu.
  • Jeden motorista uvedl, že tyto pneumatiky poskytují citlivou ovladatelnost a ostrou odezvu řízení na mokru i suchu.

Pneumatika Ultra Grip Winter je zimní sněhová pneumatika Goodyear Studdable Winter - Snow vyvinutá pro řidiče kupé, sedanů, minivanů a crossoverů, ale i sportovně užitkových vozidel a lehkých pick-upů určených pro přepravu osob. Jsou navrženy tak, aby nabízely vysokou úroveň trakce při nízkých zimních teplotách a tvarovány tak, aby umožňovaly použití volitelných kovových hřebů pro zvýšení trakce na ztvrdlém sněhu a ledu.

Vozidla by měla být vždy vybavena rovnocennými pneumatikami na všech místech kol. Všechny zimní radiální pneumatiky Ultra Grip Winter musí být vzhledem ke své výjimečné trakci na tvrdém sněhu a ledu s hroty používány v sadách po čtyřech, aby bylo zajištěno správné ovládání vozidla.

Pneumatiky Goodyear Ultra Grip Winter splňují průmyslové požadavky pro provoz na těžkém sněhu a jsou označeny symbolem hory - sněhové vločky.

Pneumatiky Ultra Grip Winter instalujte pouze v sadách po čtyřech.