Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Pneumatika Goodyear UltraGrip 9+

Goodyear UltraGrip 9+ zvyšuje kilometrový výkon a přilnavost na sněhu a ledu pro menší městské vozy. Pneumatika UltraGrip 9+ si velmi dobře poradí s nerovnostmi na vozovce způsobenými drsnými zimními podmínkami. Její technologie Mileage Plus chrání pneumatiku před prasklinami a oddělováním pryžových částic způsobených drsnými silničními podmínkami. Výsledkem je vyšší kilometrový výkon. Pneumatika UltraGrip 9+ je rovněž vybavena technologií Winter Grip, díky níž má stejně vynikající přilnavost na sněhu a ledu.

Důvody, proč koupit pneumatiky Goodyear ULTRA GRIP 9+

  • Jeden řidič napsal, že byl opravdu překvapen, jak je tato pneumatika tichá.
  • Uživatelé ocenili velmi dobrou kvalitu a cenu.
  • Jeden motorista uvedl, že tyto pneumatiky poskytují citlivou ovladatelnost a ostrou odezvu řízení na mokru i suchu.

Zimní pneumatiky Ultra Grip jsou zimní sněhové pneumatiky vyvinuté pro řidiče kupé, sedanů, minivanů a crossoverů, ale i sportovně užitkových vozidel a lehkých pick-upů určených pro přepravu osob. Jsou navrženy tak, aby nabízely vysokou úroveň trakce při nízkých zimních teplotách a tvarovány tak, aby umožňovaly použití volitelných kovových hřebů pro zvýšení trakce na ztvrdlém sněhu a ledu.

Vozidla by měla být vždy vybavena rovnocennými pneumatikami na všech místech kol. Všechny zimní radiální pneumatiky Ultra Grip musí být vzhledem ke své výjimečné trakci na tvrdém sněhu a ledu s hroty používány v sadách po čtyřech, aby bylo zajištěno správné ovládání vozidla.

Pneumatiky Goodyear Ultra Grip splňují průmyslové požadavky pro provoz na těžkém sněhu a jsou označeny symbolem hory - sněhové vločky.

Pneumatiky Ultra Grip Winter instalujte pouze v sadách po čtyřech.

Nejprodávanější pneumatiky zima 2022/2023

Goodyear ULTRA GRIP 9+ 205/55 R16 91H 3PMSF

Goodyear ULTRA GRIP 9+ 195/65 R15 91T 3PMSF

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Minulá zima byla teplá, takže na sněhu jsem jel jen dvakrát krátce. Vše proběhlo v pořádku, ale moc toho říct nemůžu. Na suchu i mokru, teploty většinou mezi 5 až 15 stupňů, se chovají perfektně.

Eda H.

Téměř nepoznám, že jsou to zimní pneumatiky. A žádné problémy s opotřebením nemám. O něco levnější než Continental TS860, ale pocitově jsou stejně bezpečné, GoodYeary jsou možná i o něco pohodlnější.

Ivo L.

Levnější než Continental a myslím, že i stejně kvalitní. Žádné problémy, ale jezdím spíše opatrně.

Adam. M.

zimní pneumatika Goodyear ULTRA GRIP 9+

Zimní pneumatika Goodyear ULTRA GRIP 9+

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Goodyear na videu