Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Zimní pneumatika Goodyear UltraGrip Performance+

Goodyear UltraGrip Performance+ je zimní pneumatika navržená tak, aby poskytovala silný výkon v zimních měsících. Společnost Goodyear vyvinula pneumatiku UltraGrip Performance+ s ohledem na výkonné vozy - pracuje na zlepšení výkonu na mokru, suchu a v zimě.

Pneumatika je vybavena technologií "Traction Protect Technology" společnosti Goodyear, která zlepšuje deformační a reformní schopnosti pneumatiky, to znamená, že při brzdění se vynaložená síla účinněji přeměňuje na přilnavost. Vylepšená směs běhounu umožňuje lepší pružnost při poklesu teplot pod 7 stupňů Celsia. To zvyšuje schopnost pneumatiky přilnout a získat trakci na sněhu i ledu.

Pneumatika Goodyear UltraGrip Performance+ byla vyhlášena vítězem testu zimních pneumatik Auto Express Winter Tyre Test, 2019. Auto Express uvedl, že tato pneumatika nastavuje "nové měřítko, které nyní musí konkurenční zimní pneumatiky překonat".

Při posledním testování v tomto rozměru v roce 2019 zvítězila pneumatika Goodyear Performance+, která získala šest vítězství v kategorii a dvě druhá místa. Tentokrát sice nezvítězila, ale výsledky mezi ní a pneumatikami Michelin a Hankook byly těsné.  Při testování krátce po uvedení na trh v tomto rozměru byla pneumatika UltraGrip mistrem sněhu, ale jak jsme viděli loni, na zmrzlých testovacích tratích byla předstižena. Také výsledky na mokru a suchu byly podobné.

Vlastnosti

  • Vylepšený výkon za mokra i za sucha v zimě
  • Spolehlivé brzdění v zimním počasí
  • Silná trakce na sněhu a ledu

Výhody

  • Velmi dobrá odolnost proti aquaplaningu
  • Výjimečná ovladatelnost na mokru
  • Výjimečná trakce na sněhu
  • Skvělá ovladatelnost na sněhu
  • Krátká brzdná dráha na sněhu

Dezén pneumatiky Goodyear UGP+

Pneumatika Goodyear UltraGrip Performance+ je vylepšenou verzí modelu UltraGrip Performance Gen-1, která po svém předchůdci zdědila dezén běhounu a optimalizovanou směs pryže, což výrazně zlepšilo její chování na zimních vozovkách.

Blokové aktivátory

Pneumatika UltraGrip Performance Plus je vybavena technologií Goodyear "Traction Protect Technology", která díky nové pryskyřici obsažené ve směsi běhounu zlepšuje deformační a reformulační schopnosti pneumatiky. V podstatě to znamená, že při brzdění se vynaložená síla účinněji přeměňuje na přilnavost.

Díky použití patentované technologie Winter Grip se konstruktérům podařilo zlepšit pružnost pryžové směsi při nízkých teplotách, což následně posloužilo ke zlepšení přilnavosti pneumatiky Goodyear UltraGrip Performance+ na sněhu a ledu.

Nejprodávanější pneumatiky

Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE + 215/55 R17 98V XL FP 3PMSF

Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE + 225/45 R17 91H FP 3PMSF

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Mimořádně dobré pneumatiky. Minulá zima byla moje první s tímto vozem a s těmito pneumatikami. Jízda byla jednoduchá. Měl jsem skvělou trakci, přilnavost a jistotu.

Kamil H.

Během zimy jsem jezdil na suchu, mokru, ledu i sněhu a v žádném případě žádný problém. Stejné pneumatiky nasadím i příští zimu.

Libor T.

Perfektní přilnavost bez hluku od silnice. Nejlepší zimní pneumatiky co jsem kdy měl!

Jan K.

zimní pneumatika Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE +

Zimní pneumatika Goodyear UltraGrip Performance+

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Goodyear na videu