Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Pneumatika Wintercraft WP51 využívá zcela nový dezén a směs, které podle společnosti Kumho pomáhají s přilnavostí v náročných zimních podmínkách. Uspořádání trojrozměrných sněhových lamel posiluje výkon, zlepšuje brzdění a ovladatelnost na zasněžených silnicích, zatímco široké boční drážky pro vytlačování vody posilují výkon na mokru.

Dezén Kumho WP51

Pneumatiky zajišťují bezpečnou jízdu v zimě, uvádějí majitelé vozů v recenzích pneumatik Kumho Wintercraft WP51. Zajišťuje to speciálně navržený zimní dezén běhounu. Ve středu vypadá jako spousta vícesměrných šipek. Ve středu pneumatiky je podélné žebro, které rozděluje bloky na 2 části. Toto řešení přispívá k výraznému zlepšení směrové stability, dynamiky vozu při vysoké rychlosti a výraznému snížení spotřeby paliva, což snižuje náklady.

Na boku pneumatik je mnoho bloků. Jsou výrazné a mají mírně nerovný povrch. To výrazně zlepšuje přilnavost. Také průjezd lehkým terénem se stává mnohem snazším. Také jízda na sypkém sněhu nečiní velké potíže.

Pneumatika Kumho Wintercraft WP51 má mezi bloky běhounu speciální drážky. Jsou navrženy speciálně tak, aby co nejrychleji odváděly vlhkost a sníh z povrchu pneumatik. Drážky však mají ještě jeden neméně důležitý úkol. Ve spolupráci s bloky běhounu zlepšují trakci se zasněženými úseky silnic. Drážky se netáhnou v přímce, ale v různých intervalech se otáčejí pod určitým úhlem. Také jejich povrch je mírně zakřivený. Díky tomu do nich padá malé množství sněhu. To výrazně zlepšuje přilnavost na sypkém povrchu a zabraňuje prokluzování kol.

Na běhounu pneumatiky se nachází mnoho lamel. Jejich povrch je zakřivený, což zajišťuje lepší přilnavost. Výrobce věnoval povrchu lamel a jejich struktuře velkou pozornost. Jsou posety četnými prohlubněmi a výstupky a mají také zvláštní tvar struktury. To následně zlepšuje jízdu při projíždění různých nerovností a obtížných úseků silnic. Řidič pak snáze vyhodnotí situaci.

Vlastnosti pneumatiky

Pneumatiky Kumho mají ve srovnání s jinými modely mnoho funkcí.

Zde jsou některé z nich:

 • Speciální konstrukce běhounu pneumatiky. Je vyroben ve formě množství stejně zaměřených šípů a poskytuje vynikající trakci. Směrovou stabilitu zlepšuje středové podélné žebro.
 • Na blocích běhounu jsou speciální hrbolky. Výrazně zlepšují přilnavost, eliminují prokluzování kol a zkracují brzdnou dráhu stroje.
 • Zlepšují dynamiku vozu. Díky tomu můžete s větší jistotou projíždět zatáčky ve vysoké rychlosti a manévrovat bez obav, protože trakce je zaručena.
 • Speciální složení pneumatik Kumho Wintercraft WP51 přispívá k dokonalejší přilnavosti a zlepšuje jejich vlastnosti. Proto zůstávají pneumatiky měkké i při nízkých teplotách vzduchu.
 • Drážky mezi bloky co nejrychleji odvádějí vlhkost z povrchu pneumatik, takže při jízdě po mokrých úsecích vozovky se nezhoršuje přilnavost. Přispívají také ke zlepšení přilnavosti při jízdě na sněhu.
 • Snížení spotřeby paliva. Prokázáno velkým počtem testů Kumho Wintercraft WP51. Toho bylo dosaženo díky vývoji běhounu a složení pryže. Tento ukazatel je pro většinu řidičů velmi důležitý, protože výrazně snižuje náklady na údržbu vozu.

Pneumatiky Kumho jsou ideální volbou pro ty, kteří potřebují pneumatiky s dobrými vlastnostmi a charakteristikami, ale zároveň s relativně nízkými náklady.

Vlastnosti produktu Kumho WinterCraft WP51

 • Zimní pneumatika
 • Vynikající výkon na sněhu a ledu
 • Optimalizovaná pro použití při nízkých teplotách

Kumho WinterCraft WP51 je zimní pneumatika, jejíž design a konstrukce byly optimalizovány tak, aby výkon vašeho vozidla neutrpěl při jízdě v mrazivých podmínkách. Je vybavena 3D designem sněhových lamel. Tyto lamely vytvářejí dodatečnou přilnavost tím, že se "zakusují" do sněhu nebo ledu a pomáhají tak zajistit lepší trakci. Pneumatika WinterCraft WP51 je také schopna rychle odvádět vodu z dráhy běhounu pneumatiky díky použití bočních drážek v dezénu pneumatiky.

Popis

 • Vynikající přilnavost na rozbředlém sněhu a v zasněžených podmínkách
 • Výjimečná ovladatelnost v zimě díky směrovému dezénu navrženému tak, aby rychle odklízel sníh a vodu.
 • Vylepšená stabilita na suchu díky pokročilé konstrukci blokovacích bloků
 • Vynikající přilnavost na ledu díky směsi s vysokou disperzí a pokročilým voštinovým sněhovým lamelám

Vlastnosti

 • Kumho WinterCraft WP51 nabízí vynikající přilnavost na rozbředlém sněhu a v zasněžených podmínkách
 • Výjimečná ovladatelnost v zimě díky směrovému dezénu navrženému tak, aby rychle odstraňoval sníh a vodu.
 • Vylepšená stabilita na suchu díky pokročilé konstrukci bloků se vzájemným blokováním
 • Vynikající přilnavost na ledu díky směsi s vysokou disperzí a pokročilým voštinovým sněhovým lamelám

Výhody

 • Krátká brzdná dráha na ledu
 • Krátká brzdná dráha na sněhu
 • Velmi dobrá odolnost proti aquaplaningu
 • Krátká brzdná dráha na suché vozovce
 • Skvělá ovladatelnost na suché vozovce

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Bydlím na venkově, kde je hodně kopců, a když sněží, tak sněží. Tyto pneumatiky si poradí i v těch nejhorších povětrnostních podmínkách - led, sníh, břečka, déšť a mohu je jen doporučit. Žádné klouzání, žádný smyk. Prostě skvělé.

Tobiáš L.

Za tuto cenu je pneumatika opravdu prémiové třídy. Celkově dobrá pneumatika pro jízdu ve městě ve standardním autě.

Felix M.

Byl jsem ohromen tím, jak fungují ve sněhu, musím jezdit přes spoustu strmých kopců a sjezdů. V nejhorší pasáži auto téměř přestalo stoupat, ale nakonec se mi nějak se podařilo dostat na vrchol. Pneumatiky Kumho mi přišly velmi dobré při zastavování a přilnavosti na ledu.

Martin P.

zimní pneumatika Kumho WP51 WinterCraft

Zimní pneumatika Kumho WinterCraft WP51

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Kumho na videu