Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Úplně nový zimní zážitek, Matador přichází se zcela novým dezénem a silnými zimními vlastnostmi.

Nová MP 93 Nordicca Vás dostane tam, kam chcete, tiše, bezpečně a efektivně, s menšími starostmi, takže si můžete užívat cestu.

Vlastnosti:

  • Působivá přilnavost a ovladatelnost v zimních jízdních podmínkách
  • Spolehlivá ochrana na mokrých a rozbředlých silnicích
  • Velmi rovnoměrné opotřebení běhounu a lehké odvalování

Zimní pneumatiky jsou ideálním řešením pro jízdu v zimních podmínkách nebo při teplotách nižších než 7 °C. Tyto pneumatiky jsou snadno rozpoznatelné díky symbolu "3PMSF" (sněhová vločka nakreslená na hoře se třemi špičatými vrcholy). 3 PMSF znamená 3 Peak Mountain Snow Flake.

Použití těchto pneumatik zaručuje větší pohodlí a bezpečnost na mokrém, zasněženém a zledovatělém povrchu díky řadě funkcí:

  • měkčí směs s větším obsahem oxidu křemičitého umožňuje rychlejší dosažení provozní teploty, což zajišťuje větší tření a tím i přilnavost na površích s nízkou teplotou.
  • Mozaikovitý tvar běhounu má několik lamel, které umožňují dobrý "záběr" na blátivých nebo zasněžených cestách. Mezi jednotlivými čepy jsou také hluboké kanálky, které usnadňují odtok vody během jízdy.
  • Běhouny těchto pneumatik mohou být vybaveny speciálními lamelami (například 3D lamelami), které zlepšují chování pneumatiky v zimním období, což vede k výraznému zlepšení výkonu.

Matador MP93 Nordicca

Matador MP93 Nordicca

Vyberte z naší nabídky pneu