Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Díky designu, který kombinuje to nejlepší z obou světů, pokud jde o kvalitní zimní a ultravýkonné sportovní pneumatiky, jsou SP WINTER SPORT 3D skvělou volbou pro řidiče, kteří touží po výkonu, i když mezi nimi a pneumatikami stojí led a sníh. cílová čára. Díky centrálním blokovým lamelám poskytujícím tažnou akci pro vynikající trakci a brzdění na ledu a sněhu, kromě 3D supes v oblasti ramen pro lepší stabilitu, je tato pneumatika vším, co potřebujete pro vysoké rychlosti za nízkých teplot.

Pneumatika Dunlop SP Winter Sport 3D má symbol hory/sněhové vločky pro náročné sněhové služby.

Vlastnosti

  • Nabízí vynikající jízdní a brzdný výkon v zimních podmínkách.
  • Dobře funguje za sucha i za mokra.
  • Vynikající odolnost proti aquaplaningu.
  • Dobrá úroveň pohodlí a hluku na silnici.


Výhody a nevýhody

  • Pneumatika nabízí vynikající přilnavost na suchu, mokru, sněhu, ledu, břečce a dokonce i v blátě.
  • Zastavování a trakce jsou plynulé a silné, což umožňuje lepší kontrolu nad vozem.
  • Pneumatika nabízí značné množství pohodlí a nabízí řidičům snadnou jízdu.
  • Reakce na řízení a zatáčení jsou obzvláště dobré na sněhu a ledu.
  • Pneumatika není tak tichá jako některé modely používané v letní sezóně, ale to se dá u zimní pneumatiky, jako je tato, očekávat.


Slovo závěrem

Pneumatika Dunlop SP Winter Sport 3D je skvělá univerzální pneumatika, která nabízí vynikající přilnavost a ovladatelnost, zejména na mokré a zledovatělé vozovce. Ačkoli ji lze používat i na suchu, je nejlepší vyměnit tuto pneumatiku za letní, když se změní roční období. Cena může být pro někoho poněkud vysoká, ale výkonnost pneumatiky dokazuje, že stojí za to.

Zkušenosti uživatelů s tímto dezénem

Obecně jsou to dobré pneumatiky, ale jejich hluk je někdy nesnesitelný. Zejména na suché dálnici. Zní to skoro, jako by byla otevřená okna.

Petra K.

Velmi dobré na sněhu, ledu, mokru, ani na suchu nebyl žádný problém. Jezdil jsem v Norsku a Švédsku (pracovně, dlouhodobý pobyt). V nízkých teplotách byly perfektní. Určitě si je koupím znovu.

Jindřich G.

Vynikající pneumatiky. Skvělá přilnavost za všech podmínek, snadno projedou čerstvým sněhem, břečkou i zmrzlým sněhem. Užijte si 60 km/h na čerstvém sněhu ve vnějším pruhu, zatímco zbytek provozu se plazí rychlostí 20-30 :)

Lukáš T.

Dunlop SP WINTER SPORT 3D

zimní pneumatika Dunlop SP WINTER SPORT 3D

Vyberte z naší nabídky pneu