O pneumatikách Kingstar

Kingstar Tyres je velmi uznávaná nizozemská značka. Tato okamžitě rozpoznatelná značka v oblasti výroby pneumatik je obdobou legendární značky Hankook a stejný důraz na detail a precizní konstrukci najdete i u značky Kingstar. Od tohoto renomovaného výrobce je k dispozici celá řada špičkových technologií a rozměrů pneumatik, což je důvod, proč má tato značka velké a věrné příznivce v Asii i v Evropě. Tato značka byla založena v roce 1941 a původně byla jednou z nejznámějších korejských značek pneumatik. Od doby, kdy se Kingstar stala součástí rodiny Hankook, se její výrobky prodávají ve více než 180 zemích světa.

Přesně navržené pro optimální výkon

Společnost Kingstar Tyres je zodpovědná za výrobky, které mají pověst výrobků s výjimečnou úrovní odolnosti, bezpečnosti a výkonu v řadě náročných podmínek.

Pneumatiky pro všechny styly jízdy a silniční podmínky

Přestože společnost Kingstar je zodpovědná za některé z nejuznávanějších modelů pneumatik na světě, je to právě její řada zimních pneumatik, která si od odborníků v oboru získává snad největší uznání. Existují však také pneumatiky speciálně navržené pro vozidla s pohonem všech kol. Pneumatika SK72 je inovativní pneumatika, která se hodí jak na terénní vozidla, tak na osobní automobily. Pneumatika SK10 je ekonomickou nabídkou výrobce, zatímco SK70 je nejlepší volbou značky pro zajištění komfortní jízdy s maximálním tlumením hluku.

Jaký typ pneumatik zvolit?

Potřebné pneumatiky výrazně závisí na druhu osobních a nákladních automobilů, které řídíte, a na způsobu jízdy. Pokud jezdíte krátké rozsahy po městě na školní jízdy nebo do regionálních obchodů, pak bude při výběru pneumatik záležet především na hospodárnosti a bezpečnosti. Pokud jezdíte hodně po dálnici, pak může být nízká hlučnost, pohodlí a úspora paliva hlediskem, které vám pomůže objevit ideální pneumatiku. Řidiči špičkových automobilů a vozů budou mít zájem o vysoce výkonné pneumatiky, které využívají precizní ovladatelnost, vynikající trakci a ovladatelnost v rychlosti.

Bezpečnost pneumatik

Pneumatiky patří k nejdůležitějším součástem vašeho vozidla. Místo kontaktu běhounu pneumatiky s vozovkou je poměrně malé - pouze o velikosti dlaně - takže pokud jsou pneumatiky opotřebované nebo poškozené, může to vážně ovlivnit bezpečnost a ovladatelnost vašeho automobilu. A nejen to, pokud vaše pneumatiky nesplňují zákonné požadavky, můžete se potýkat s pokutou či trestnými body na Vašem řidičském kontu.

Pneumatiky Kingstar podle typu

  • Kingstar nové pneumatiky
  • Pneumatiky Kingstar Run Flat
  • Cenově výhodné pneumatiky Kingstar
  • Kingstar částečně opotřebované pneumatiky
  • Zimní pneumatiky Kingstar

Dezény pneumatik Kingstar v naší nabídce

Letní pneumatiky

Kingstar SK70

Kingstar SK10

Kingstar RA17

Zimní pneumatiky

Kingstar SW40  

Kingstar W410