Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Nová Sava je na světě

Před časem společnost Sava uvedla na trh novou celoroční pneumatiku All Weather, která nabízí moderní technologie a vylepšené jízdní vlastnosti v balení určeném pro zimní silnice.

Celoročky v kurzu

Zájem o celoroční pneumatiky v posledních letech vzrostl - volí je až pětina zákazníků a tři čtvrtiny projevují zájem o jejich koupi. Segment celoročních pneumatik zůstává nejrychleji rostoucím segmentem pneumatik s průměrnou roční mírou růstu 31 % v letech 2014 až 2019.

Sava je v Evropě doma

Společnost Sava má více než stoletou historii. Její kořeny sahají do oblasti Adrie, ale dnes je to značka, které důvěřují řidiči v celé Evropě. Pneumatika All Weather je navržena s ohledem na proměnlivost silnic tohoto regionu, takže si vede dobře na zasněženém i mokrém povrchu a zároveň si zachovává odolnost s vysokým kilometrovým potenciálem.

Moderní technologie pneumatiky Sava All Weather slibují lepší jízdní vlastnosti, přičemž její výkon je optimalizován pro jízdu v zimních podmínkách. Je označena symbolem třívrcholové horské sněhové vločky (3PMSF), který potvrzuje, že pneumatika je certifikována pro zimní podmínky.

Vylepšené vlastnosti pro lepší výkon

Pneumatika Sava All Weather nabízí spolehlivý výkon a ovladatelnost na mokrém povrchu díky výraznému dezénu ve tvaru písmene V, který dále zvyšuje její odolnost proti aquaplaningu. Tím je zajištěn účinný odvod vody z běhounu, což zlepšuje přilnavost na mokru a brzdění.

Spolehlivé ovládání na sněhu zajišťuje kombinace vlnovitých a rovných podélných lamel v běhounu. Tato kombinace vytváří vícesměrné hrany, které se diagonálně rozbíhají do mnoha směrů, což zlepšuje schopnost pneumatiky zabrat na sněhu a vede k lepší přilnavosti.

Pneumatika se dále vyznačuje směsí polymerů, která zajišťuje dlouhou životnost pneumatiky a nízkou spotřebu paliva. Směs běhounu nabízí lepší odolnost proti opotřebení, což má za následek vyšší kilometrový výkon, a vyznačuje se také nízkou tvorbou tepla, což přispívá k nižší spotřebě energie a následně k lepší spotřebě paliva.

Pneumatika je k dispozici v rozměrech od 14 do 18 palců. Její kompletní sortiment bude postupně zpřístupněn do začátku roku 2022.

Spolehlivé ovládání po celý rok

Spolehlivý výkon na mokrých silnicích

Tvar Ultra-V. Výrazně výraznější tvar písmene V dále zvyšuje odolnost proti aquaplaningu tím, že zvyšuje schopnost pneumatiky dříve odvádět vodu z běhounu, což zvýhodňuje přilnavost na mokru a brzdění.

Spolehlivá kontrola na sněhu

Vícesměrové hrany. Přidaný zvlněný tvar lamel v kombinaci s rovnými a podélnými znamená, že hrany jsou zkosené ve více směrech, což zlepšuje schopnost pneumatiky zabírat na sněhu a vede k lepší přilnavosti.

Úsporná pneumatika: dlouhá životnost a nízká spotřeba paliva
Směs polymerů. Odolnost běhounové směsi vůči oděru umožňuje vyšší kilometrový výkon, zatímco její schopnost vytvářet méně tepla a spotřebovávat méně energie zlepšuje její palivovou účinnost.

Výhody

  • Spolehlivý výkon na mokru.
  • Spolehlivá kontrola na sněhu.
  • Šetrná k peněžence: odolná a s nízkou spotřebou paliva.
  • Optimalizovaná na zimu.
  • Poskytuje moderní technologie a vylepšený výkon.
  • Zaměřená na výkon na sněhu, mokru a na kilometrový nájezd.
  • Certifikovaná zimní pneumatika (3PMSF)
  • 20 nových rozměrů, od 15” do 18”*
  • 29 rozměrů celkem
  • 63% z celkového trhu celoročních pneumatik

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Šetří náklady hned třikrát – hodně vydrží – šetří palivo – je to celoročka, ušetříte za pneuservis.

Jaromír P.

Na sněhu drží stopu, že předčí i některé zimní pneumatiky.

Pavel H.

Břečka ani voda na silnici nejsou pro ně problém. Jezdím na nich jeden rok a zatím bez problémů.

Katka M.

Sava All Weather

Celoroční pneumatika Sava All Weather

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Sava na videu

Sava
Pneumatiky Sava se vyvíjejí v Evropě s využitím technologie Goodyear. Pneumatiky, na které se můžete spolehnout, za rozumnou cenu.
Sava quality