SAVA - Volba generací

Pneumatiky Sava jsou díky své dlouholeté tradici spolehlivou volbou. Řidiči po celém světě je znají již 100 let. Důvěra v jejich výkon se předává z generace na generaci. Jsou známé svou kvalitou, spolehlivostí a trvanlivostí. Široká nabídka pneumatik Sava do všech povětrnostních podmínek je vynikající náhradou dražších značek. Pneumatiky Sava se mohou pochlubit osvědčenou technologií, která zajišťuje dlouhou životnost bez kompromisů ve výkonu. Nabízejí to, co mnozí řidiči považují za dokonalou kombinaci: spolehlivost za rozumnou cenu.

Gumárenský průmysl se v Kranji začal rozvíjet v roce 1920, kdy byla založena továrna na gumárenské výrobky, předchůdce společnosti Sava. Úspěšné spojení slovinské tradice v oblasti výroby automobilových pneumatik a společnosti Goodyear Corporation, jednoho z předních světových výrobců pneumatik, dále posílilo přítomnost značky Sava v celé Evropě.

Značka Sava je součástí mezinárodní společnosti Goodyear Corporation od roku 1998 a od té doby stavíme na zkušenostech společnosti Goodyear s výrobou pneumatik Sava. Naše pneumatiky jsou navrhovány pomocí moderních zařízení a pod dohledem inženýrů kvality společnosti Goodyear. Všechny pneumatiky splňují přísné normy kvality společnosti Goodyear ještě předtím, než mohou opustit továrnu.

Sava All Weather

Kvalitní celoroční pneumatika. Její inovativní dezén s drážkami do V Vás nikdy nenechá na holičkách. Zvyšuje totiž odolnost proti aquaplaningu, protože zlepšuje schopnost odvádět vodu z běhounu, což přispívá k lepší přilnavosti a brzdnému výkonu na mokru. Zvlněný tvar přímých a podélných lamel způsobí, že lamely jsou vychýlené do více směrů, což má za následek lepší záběr na sněhu a tím i přilnavost. Odolnost směsi proti opotřebení zlepšuje kilometrový výkon pneumatiky. Generování menšího množství tepla a menší spotřeba energie se podepisují na lepší spotřebě paliva.

Nejdůležitější vlastnosti pneumatiky Sava All Weather

  • Lepší přilnavost a ovladatelnost na sněhu.
  • Lepší přilnavost a ovladatelnost na mokru.
  • Větší kilometrový výkon pro nižší provozní náklady.
  • Úsporná pneumatika: dlouhá životnost a nižší spotřeba paliva.

Sava Intensa HP

Letní pneumatika Sava Intensa Hp Vás přesvědčí výbornými jízdními vlastnostmi na mokré vozovce a zkrácením brzdné dráhy i na mokrém povrchu. Lamely, umístěné v ramenní a střední oblasti pneumatiky, poskytují vyšší stabilitu při zatáčení a zlepšují ovladatelnost vozidla. Inovace běhounu a nízká hmotnost konstrukce pneumatiky má vliv na snížení valivého odporu, což výrazně snižuje spotřebu paliva. Sava Intensa HP je pravou volbou pro řidiče, kteří hledají trvanlivé, spolehlivé a výkonné pneumatiky.

Sava Eskimo S3+

Je to vysoce výkonná zimní pneumatika určená pro dynamickou a komfortní jízdu v zimních podmínkách. Hluboké obvodové drážky společně se směrovým dezénem a širokými bočními kanálky zajišťují zvýšenou odolnost vůči aquaplaningu. Pneumatika je vybavena indikátory opotřebení, které ukazují doporučenou minimální hloubku drážek dezénu pro zimní období.

Některé pneumatiky Sava z naší nabídky

Celoroční pneumatiky Sava

Sava Adapto

Sava All Weather  

Sava Orjak O3

Letní pneumatiky Sava

Sava Perfecta

Sava Intensa HP  

Sava Intensa HP 2  

Sava Intensa UHP

Sava Intensa UHP2  

Sava Intensa SUV2

Sava Trenta 2

Sava Avant 4

Zimní pneumatiky Sava

Sava Eskimo S3+  

Sava Eskimo HP2  

Sava Eskimo LT  

Sava Trenta (M+S)