Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Debica Navigator 3 je celoroční cestovní pneumatika určená pro osobní vozy.

Kvalitní celoroční výkon za rozumnou cenu

Nabízí osvědčený výkon na mokré vozovce. Je to díky mnohem výraznějšímu dezénu ve tvaru písmene V, který zvyšuje odolnost proti aquaplaningu a schopnost pneumatiky dříve odvádět vodu z běhounu, což zlepšuje přilnavost za mokra a brzdění.

Pneumatika také nabízí jisté ovládání na sněhu díky přidaným vlnovitým lamelám, které v kombinaci s rovnými a podélnými lamelami vytvářejí hrany nakloněné do více směrů. To zlepšuje schopnost pneumatiky zakousnout se do sněhu a přispívá k lepší přilnavosti.
Důležité je, že pneumatika je díky polymerové směsi odolná a úsporná. Odolnost směsi proti oděru umožňuje delší kilometrový výkon, zatímco její schopnost vytvářet méně tepla a spotřebovávat méně energie zvyšuje palivovou účinnost pneumatiky.

Marta Kosyra, marketingová manažerka spotřebitelské značky EEN, Goodyear, uvedla: "Pneumatika je určena pro všechny zákazníky, kteří mají rádi pneumatiky: "Intenzivně jsme pracovali na vývoji nové celoroční pneumatiky, která kombinuje vlastnosti, jež jsou pro uživatele nejdůležitější a zároveň je cenově výhodná. Této rovnováhy jsme dosáhli a jsme hrdí na to, že můžeme představit novou pneumatiku Debica Navigator 3. Věříme, že stejně jako její předchůdkyně si nová celoroční pneumatika Debica získá uznání milionů řidičů a potvrdí vládu značky na silnicích."

Výhody

  • Celoroční pneumatiky.
  • Celoroční pneumatika určená pro řidiče oceňující úspornou jízdu.
  • Navigator je oblíbená pneumatika značky Dębica s charakteristickými bloky a 6žebrovým dezénem závitu.
  • Obvodové a příčné drážky účinně odvádějí vodu zpod pneumatiky, čímž minimalizují riziko vzniku aquaplaningu.
  • Zvýšená odolnost proti opotřebení zaručuje vysoký kilometrový výkon.
  • Navigator se vyznačuje nízkou hlučností.

Nejprodávanější pneumatiky zima 2022/2023

Debica NAVIGATOR 3 205/55 R16 94V XL M+S 3PMSF

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Tyto pneumatiky jsem používal asi 10 tisíc kilometrů. Používal jsem je v horkém počasí (20+ °C), v chladném počasí (-10 až -15 °C), na suché i mokré silnici, na sněhu a ledu na horské silnici a za tu cenu nemohu být spokojenější.

Jeremiáš V.

Ani jednou se mi nestalo, že by nesplňovaly můj požadavek. Přilnavost byla za všech podmínek vynikající. Zvláště se mi líbily na sněhu, měly velmi dobrou zpětnou vazbu, neměl
jsem pocit, že bych mohl ztratit přilnavost i na docela šikmých svazích.

Odřich B.

Za tu cenu velmi dobrá pneumatika. Vřele doporučuji.

Jaroslava K.

Celeoroční pneumatika Debica Navigator 3

Celeoroční pneumatika Debica Navigator 3

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Barum na videu