Seznámení s celoročními pneumatikami Debica Navigator 3

Stále více řidičů volí celoroční pneumatiky. A nová Debica Navigator 3 jistě zaujme stále více z nich. Je to pneumatika mimořádné třídy, která je vyrobena s důrazem na každý detail. Značka Debica je známá svým komplexním designem, vysokou odolností a důrazem na jízdní komfort. V tomto případě je vše zabaleno do jednoho modelu pneumatiky.

Celoroční pneumatiky pro 21. století

Použití pokročilého dezénu Ultra-V, který je vyroben z polymerové směsi zajišťující vynikající odolnost, je odpovědí na potřeby řidičů jezdit v zimě i v létě. Nejmodernější konstrukční standardy gumy Debica Navigator 3 jsou šancí na zachování jízdního komfortu v létě a bezpečnosti v zimě. Vynikající ovladatelnost na sněhu, přilnavost na kluzké vozovce a vysoká odolnost proti aquaplaningu, to vše jsou věci, na které se vyplatí vsadit. Díky své konstrukci si pneumatiky Debica Navigator 3 udržují velmi krátkou brzdnou dráhu na mokré vozovce.

Ekonomická a ekologická jízda s Debicou

Pneumatiky Debica Navigator 3 jsou navrženy tak, aby byla jízda úspornější a šetrnější k životnímu prostředí. Po zakoupení jedné sady pneumatik můžeme jejich parametry využívat po dlouhou dobu. Nemusíme je měnit tak často jako sezónní pneumatiky - to je další úspora. A díky moderním standardům, které zvyšují efektivitu jízdy, můžete počítat s úsporou paliva.

Pneumatiky, které fungují na různých vozidlech

Pneumatiky Debica Navigator 3 jsou k dispozici v mnoha různých velikostech. Lze je použít pro městská i terénní vozidla. Značka se rozhodla zvýšit počet dostupných variant až o 20, včetně velmi očekávaných 17'' a 18'' variant.