Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Zimní pneumatika Kingstar W410

Kingstar W410 je zimní pneumatika pro osobní vozidla od renomovaného výrobce Hankook Corporation. Je speciálně navržena pro malé vozy: je tichá, pohodlná a zároveň levná, a proto je považována za dobrou volbu pro jízdu ve městě. Je vhodná pro všechny automobily včetně SUV a minivanů.

Tento model je vytvořen pomocí počítačových modelovacích technik s následnou elektronickou kontrolou kvality. V tomto ohledu Kingstar převzal všechny osvědčené postupy jihokorejského výrobce.

Silnými stránkami pneumatiky Kingstar W410 jsou kromě výše uvedeného především dobrá trakce jak na suché vozovce, která je pohodlná pro jízdu, tak na zasněžených a zledovatělých silnicích. Je to díky originálním blokům běhounu, které mají ve střední části hranatý tvar a lamely, které zvyšují přilnavost na všech površích. Střední žebro se skládá ze dvou řad podložek. To zajišťuje vysokou směrovou stabilitu v přímém směru a ostrou odezvu řízení.

Ramenní žebra pneumatiky Kingstar W410, která jsou tužší pro lepší manévrovatelnost, jsou navíc opatřena lamelami pro lepší přilnavost a výkon v zatáčkách.

Dezén této pneumatiky je směrový a asymetrický. Originální optimalizovaný dezén běhounu zajišťuje tichou jízdu.

Na závěr je třeba zmínit ochranu proti aquaplaningu a slushplaningu. Tři podélné prstencové kanálky a velké množství příčných drážek účinně bojují proti těmto neduhům a umožňují pneumatice, aby se sama zbavila vody a sněhu.

Celkově lze říci, že tento model je velmi vhodnou volbou zimní pneumatiky pro každodenní použití. Svému majiteli poskytne pohodlí a bezpečnost na městských silnicích. Díky svému poměru cena/výkon se jedná o výhodnou nabídku.

Charakteristické vlastnosti zimní pneumatiky Kingstar W410

  • Kingstar W410 je zimní pneumatika pro osobní vozy od společnosti Hankook.
  • Tento model byl vyroben metodou počítačové simulace s následnou elektronickou kontrolou kvality.
  • Bloky běhounu ve střední části mají hranatý tvar a lamely pro lepší přilnavost na všech površích.
  • Středové žebro zajišťuje vysokou směrovou stabilitu při přímé jízdě a vynikající odezvu řízení.
  • Tužší ramenní žebra, rovněž opatřená lopatkami, zajišťují obratnost a jistotu při průjezdu zatáčkou.
  • Optimalizovaný dezén běhounu zajišťuje vysokou úroveň akustického komfortu.
  • Tři podélné prstencové kanály a četné široké příčné drážky udržují pneumatiku samočistící proti vlhkosti a sněhu, a tím zabraňují aquaplaningu a slushplaningu na mokrých a zledovatělých silnicích.
  • Dobrý poměr ceny a kvality.

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Dobrá cena, dobrý nájezd, dobrý kup. Vydržely 2 sezony (ta třetí bude fakt asi poslední). Koupím si je klidně znovu, doporučuji.

Pavel S.

Za tu cenu zatím slušná kvalita. Zkouším a zatím chválím.

Jirka L.

Dobrá kvalita a výborná cena. Doporučuji.

Petr G.

zimní pneumatika Kingstar W410

Vyberte z naší nabídky pneu