Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Dezén Kumho ES31 Ecowing

Kumho Ecowing ES31 je automobilová pneumatika vyvinutá s cílem snížit spotřebu paliva automobilu. Společnost Kumho navrhla pneumatiku Ecowing ES31 s ohledem na ekologickou filozofii - ve složení pneumatiky jsou použity ekologické složky. Pneumatika má asymetrický dezén, který zlepšuje jízdní vlastnosti na suchu i na mokru.

Optimálního výkonu na mokru je dosaženo použitím speciálně navržených 4 širokých hlavních drážek v běhounu, které rychle a účinně odvádějí povrchovou vodu z dráhy pneumatiky, což také pomáhá snižovat riziko aquaplaningu. Kumho také použilo aerodynamický design ramen pro zlepšení odporu vzduchu, což zase pomáhá zvýšit úspornost pneumatiky.

Kumho Ecowing ES31 je osobní letní pneumatika s asymetrickým dezénem, která má podle výrobce postupně nahradit model Ecowing ES01 KH27 z roku 2012. Mezi hlavní přednosti nového modelu patří ekologický výkon, schopnost šetřit palivo a jízdní komfort.

Společnost Kumho uvedla na britský trh svou nejnovější ekologickou pneumatiku Ecowing ES31, která se připojila k vysoce výkonné řadě Ecsta. Nová pneumatika postupně nahradí zavedený model KH27 a zpočátku bude k dispozici v celkem 38 rozměrech o velikosti 14 až 17 palců, z nichž téměř 70 % nese označení stupně B pro valivý odpor.
Kumho Ecowing ES31 je pneumatika vyvinutá s cílem snížit spotřebu paliva automobilu.

Výhody

  • Řidiči uvedli, že tato pneumatika předčila jejich očekávání, zejména pokud jde o trakci na mokru a odolnost proti hydroplaningu.
  • Několik spotřebitelů si pochvalovalo schopnosti pneumatiky v zatáčkách.
  • Cenu pneumatiky mnozí považují za tu, která za její výkon stojí.
  • Majitelé uvedli, že se jim líbila nepřekonatelná kombinace trakce na suché a mokré vozovce a ovladatelnosti, kterou tato pneumatika poskytuje.
  • Několik uživatelů zmínilo, že na ně udělala dojem hladká a tichá jízda a vysoká úspora paliva této pneumatiky.
  • Ekologické směsi použité v konstrukci
  • Vylepšená technologie přilnavosti za mokra
  • Spolehlivá ovladatelnost a trakce

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Koupila jsem tyto pneumatiky, abych nahradila mizerné pneumatiky nižší třídy. Moje auto se drasticky změnilo v jízdních vlastnostech, valivém hluku a spotřebě paliva. Nemůžu říct, jestli vydrží déle, ale zatáčení je ostřejší a úroveň přilnavosti je mnohem lepší než u savů, infinity a původních avonů! S těmito pneumatikami jsem spokojena, koupila bych si je znovu!

Simona K.

Obrovský rozdíl oproti předchozí sadě, méně hluku, více pohodlí, stále dobrá přilnavost na suchu i mokru a velké snížení spotřeby paliva, téměř o 15 % méně než u starých pneumatik. Doufám, že vydrží dlouho, určitě doporučuji.

Jan S.

Zdá se, že pneumatiky Kumho mají stejně dobrou přilnavost na suchu i na mokru. Jediné, co mohu říci, je, že auto jezdí mnohem lépe po hrbolatém povrchu, staré pneumatiky GY byly někdy trochu krkolomné. Pneumatiky Kumho jsou také znatelně tišší a na některých typech asfaltu méně hučí.

Martin M.

Letní pneumatika Kumho Ecowing ES31

Letní pneumatika Kumho ES31 Ecowing

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Kumho na videu