Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Dezén Sava Intensa UHP2

Pneumatika UHP je šetrná k Vaší peněžence a nešetří na výkonu. Tuhé vnější ramenní bloky pneumatiky Sava Intensa UHP2 zlepšují přenos výkonu a zajišťují dobrý brzdný výkon na suché vozovce. Zároveň vylepšená konstrukce pneumatiky v kombinaci s novou silnou patkou pro vynikající odezvu při řízení na suchu. Otevřený dezén běhounu s velkými drážkami a množstvím blokových záběrových hran rychle vytěsňuje vodu z kontaktní plochy a zajišťuje bezpečnou jízdu na mokré vozovce. Pneumatika Intensa UHP 2 je také vybavena směsí běhounu s obsahem siliky pro lepší přilnavost na mokru.

Výkonné brzdění na suchu

Tuhé vnější ramenní bloky umožňují lepší přenos síly pro dobré výkonové brzdění na suché vozovce.

Jistá jízda na mokrých silnicích

Díky optimalizované dutině se stopa postupně přizpůsobuje měnícím se vnějším silám, což umožňuje lepší ovládání na mokrých silnicích.

Vyvážený výkon na mokré a suché vozovce

Díky vylepšené konstrukci pneumatiky a směsi běhounu na mokré vozovce poskytuje nová silná jednodrátová patka odezvu při řízení na suchu a technologie směsi běhounu s obsahem siliky pro výkon na mokré vozovce.
Vysoký kilometrový výkon a spotřeba paliva
Optimalizovaná konstrukce pneumatiky upravuje energetické ztráty a tření pro vyšší spotřebu paliva a vyšší kilometrový výkon.

Výhody

 • Většina řidičů ocenila výkonnost pneumatiky na suchu i na mokru.
 • Někteří majitelé zmínili, že pneumatiky jsou extrémně tiché.
 • Mnoho uživatelů uvedlo, že se na pneumatikách pohodlně jezdí a zároveň nabízejí dobrou přilnavost a příjemnou ovladatelnost při jízdě.
 • Jeden řidič napsal, že odolnost proti aquaplaningu byla vynikající a navzdory vysoké rychlosti neměl pocit ztráty kontroly.
 • Motoristům se líbila velmi dobrá kvalita a skvělá cena.
 • Sebevědomý ultra vysoký výkon na suché i mokré vozovce.
 • Evropská kvalita za příznivou cenu nabízející poměr ceny a kvality.
 • Konkurenční třídy označení.
 • Velmi dobrá odolnost proti aquaplaningu.
 • Skvělá ovladatelnost na suchých silnicích.
 • Výjimečná ovladatelnost na mokré vozovce.
 • Krátká brzdná dráha na suché vozovce.
 • Příznivý vliv na spotřebu paliva.

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Tato pneumatika je zcela nová, takže se nemohu vyjádřit k opotřebení. Z toho, co jsem za tu krátkou dobu vyzkoušel, je UHP 2 fenomenální! Extrémně dobrá přilnavost na mokru, srovnatelná s mými Continentaly TS850P, o kterých je známo, že jsou na mokru dobré. Přilnavost na suchu byla také velmi dobrá a progresivní na limitu, takže jste věděli, kdy pneumatika povolí a bylo opravdu snadné ji dostat zpět do řady.

Marek Ř.

V průběhu let jsem jezdil na mnoha prémiových pneumatikách a tato se řadí k těm nejlepším. Můj vůz byl dříve vybaven pneumatikami Continental SportContact 5 v létě a Goodyear Ultragrip 8 v zimě a přilnavost na mokru je lepší než u obou, alespoň prozatím. Později zveřejním hodnocení v polovině životnosti, abych zjistil, zda se něco změnilo. V tuto chvíli bych UHP2 doporučil každému. Nízká cena a dobrá přilnavost půjde pravděpodobně na úkor opotřebení, ale za tu cenu jsou bezkonkurenční!

Alex P.

Na svém voze jsem vyměnil Pirelli p zero rosso a tyto pneumatiky Sava jsem použil na 3500 km, je to poprvé co jsem tyto pneumatiky nasadil. Na mokru je přilnavost brzd velmi dobrá a na suchu je přilnavost téměř vynikající. Má velmi nízkou hlučnost a je velmi pohodlná. Jsem nadšen, nízká cena a samozřejmě mají velmi dobrou přilnavost, takže jsem s těmito pneumatikami spokojen. Věřím, že je to nejlepší volba.

Ctirad W.

Letní pneumatika Sava Intensa UHP2

Letní pneumatika Sava Intensa UHP2

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Sava na videu

Sava
Pneumatiky Sava se vyvíjejí v Evropě s využitím technologie Goodyear. Pneumatiky, na které se můžete spolehnout, za rozumnou cenu.
Sava quality