Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Dezén Kumho Solus 4S HA32

Kumho Solus 4S HA32 je celoroční pneumatika Touring určená pro osobní vozy. Je vysoce výkonná pneumatika se směrovým dezénem, který zajišťuje stabilní jízdní vlastnosti a brzdný výkon v každém ročním období a byl speciálně navržen pro evropské silniční podmínky.

Nabízí vynikající brzdné vlastnosti (o 15 % vyšší než její předchůdkyně) a jízdní stabilitu po celý rok. Její nová špičková směs a dezén ve tvaru písmene V maximalizují jízdní výkony na mokré i suché vozovce, zatímco trojrozměrné propojené lamely zajišťují stejně působivou ovladatelnost v dešti, břečce a na sněhu.

Recenze pneumatik Kumho Solus 4S HA32

Kumho Solus 4S HA32 je celoroční pneumatika pro osobní vozy s vysokým výkonem, úspornou spotřebou paliva, stabilní jízdní a brzdnou schopností. Pneumatiky byly navrženy pro použití v drsných evropských podmínkách, takže si je mohou snadno vybrat a zakoupit i obyvatelé naší země. Ani často se měnící počasí nebrání pneumatikám Kumho Solus 4S HA32 v tom, aby plně plnily své funkce.

Hlavní vlastnosti modelu Kumho Solus 4S HA32

Celoroční osobní pneumatiky Kumho Solus 4S HA32 patří do prémiové třídy, což znamená, že mají výjimečné technické a provozní vlastnosti. Tento model přišel nahradit pneumatiky Solus HA31, a proto se dočkal řady vylepšení. Výrazně tak byla vylepšena směs pryže, pryž se stala pevnější o 6 %, pružnější o 4 % a odolnější vůči mrazu. Byl optimalizován dezén běhounu: symetrický vzorek ve tvaru písmene V zajišťuje výkonnější a stabilnější záběr na mokré i suché vozovce, zasněženém a zledovatělém povrchu. Trojrozměrné samosvorné lamely zvyšují kontakt s povrchem o 9 %, což je pro celoroční pneumatiku pro osobní automobily velmi důležité.

Podle výrobce se brzdný výkon pneumatiky Kumho Solus 4S HA32 pro osobní automobily zvýšil o 15 % oproti jejímu předchůdci a konstruktéři museli tvrdě pracovat na implementaci moderních technologií a inovativních řešení. Celoroční zaměření gumy potvrzují speciální ikony na bočnicích a hologramy umístěné vedle pneumatiky dodávají designu rafinovanost a luxus. Jakmile se pneumatiky Kumho Solus 4S HA32 dostaly na světový trh, ocenili je automobiloví nadšenci i odborníci z pneumatikářského průmyslu: pneumatiky byly v soutěži oceněny za nejlepší průmyslový design. Pokud se rozhodnete tuto gumu vybrat a zakoupit, získáte nejen nepřekonatelné "obutí" na auto, ale také stylový doplněk, který vynikne na Vašem voze.

Běhoun gumy Kumho Solus 4S HA32

Dezén celoroční autopláště Kumho Solus 4S HA32 je poměrně originální, ve středu se bloky sbíhají a uzavírají se strmými hranami. K bočnicím je jejich rozšíření a tak dále až do konce ramenní zóny. Ukazuje se, že rozdělení ramen je čistě konvenční, pouze úzké drážky.

Meziblokové kanály se také rozšiřují od středu k boční části. Tento nestandardní přístup způsobuje vynikající trakční a brzdný výkon pryže, jistější pohyb, stabilitu na trati a ovladatelnost.

Odvodňovací systém celoroční pneumatiky pro osobní vozy Kumho Solus 4S HA32 si snadno poradí s odtokem vody a snižuje riziko aquaplaningu a smyku na minimum. Promyšlená konstrukce běhounu snižuje množství vytvářeného hluku a vibrací, takže interiér je tichý a pohodlný a jízda plynulá.

Směs pneumatiky Kumho Solus 4S HA32 obsahuje mnoho inovativních přísad, které zaručují tepelnou, opotřebovací a mechanickou odolnost pryže. Pneumatiky jsou schopny vydržet několik sezón a zachovat si své původní vlastnosti. Díky tomu jsou ekonomicky výhodné, takže stojí za to uvažovat o výběru a nákupu levné prémiové gumy jihokorejské značky v blízké budoucnosti.

Proč je výhodnější koupit celoroční autopláště Kumho Solus 4S HA32

 • Úsporné
 • Ekologičnost
 • Jízdní a akustický komfort
 • Samočisticí schopnost běhounu
 • Ovladatelnost
 • Mimořádný výkon
 • Bezpečnost a spolehlivost
 • Prodloužená životnost

Kumho Solus 4S HA32 jsou pneumatiky pro osobní automobily, které je možné objednat online již dnes. Tento model Kumho zahrnuje varianty, které jsou klasifikovány jako zesílené (XL). To znamená, že společnost Kumho tyto pneumatiky navrhla tak, aby byly schopné unést větší zatížení.

Model Solus 4S HA32 se dodává v různých velikostech ráfků od 14 do 18 palců. Modelová řada Solus 4S HA32 byla oficiálně testována a má hodnocení přilnavosti na mokru B. Model Kumho Solus 4S HA32 má hodnocení paliva v rozmezí od B do E. Tento model Kumho má hodnocení hlučnosti v rozmezí od 71 do 72 bodů. Model pneumatiky Solus 4S HA32 se těší důvěře výrobců automobilů a je originální pneumatikou montovanou na některá vozidla Y.

Výhody

 • Výrazně lepší výkon na mokré vozovce při zachování výkonu a kilometrového výkonu na sněhu.
 • Vyvážený a konstantní výkon po celý rok.
 • Maximální přilnavost za všech povětrnostních podmínek.
 • O 15 % lepší přilnavost za mokra.
 • Působivý výkon na mokré vozovce.
 • O 10 % lepší ovladatelnost a brzdění za mokra/sucha.
 • Vylepšený výkon na sněhu.
 • Kumho Solus 4S HA32 jsou pneumatiky pro automobily, které se dodávají ve 40 různých variantách.
 • Model Solus 4S HA32 se dodává v různých velikostech ráfků od 14 do 18 palců.
 • Modelová řada Solus 4S HA32 byla oficiálně testována a má hodnocení přilnavosti na mokru B.

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Koupil jsem si je těsně před sněhem, moc jsem s nimi nejezdil, ale když už, cítil jsem se bezpečně. Účinné i za deště a sucha.

Vojtěch A.

Auto pocitově mnohem lépe drží na silnici, ve smartu je cítit rozdíl. Dodává jistotu, jízda je také o něco lepší.

Zbyšek D.

Velmi spokojen, pneumatiky jsou v pořádku. Mají dobrou přilnavost na mokru a zdají se tišší než původní.

Přemysl P.

Zimní pneumatika Kumho Solus 4s HA32

Ceoroční pneumatika Kumho Solus 4S HA32

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Kumho na videu