Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Dezén FORTUNE FSR-701

FORTUNE FSR-701 je letní pneumatika tzv. ekonomické třídy pro výkonné osobní vozy a menší vozy SUV. Má nízký valivý odpor a drážky uspořádané na povrchu dezénu, díky nimž se zbavuje jak nečistot, tak vody a předchází tak riziku vzniku aquaplaningu. Řadí se mezi úsporné pneumatiky a má dobrou kilometrovou životnost.

Je to pneumatika čínské značky, u které můžete očekávat dobrý poměr ceny a výkonu. Řadí se do ekonomické třídy, využívá optimalizovaný dezén, který zaručuje bezpečnou jízdu za nejrůznějších povětrnostních podmínek. Speciálně vyvinutý dezén zajišťuje velmi dobrou přilnavost na suché i mokré vozovce, účinné brzdění a zatáčení za různých povětrnostních podmínek, stejně jako účinný odvod vody a snížené riziko aquaplaningu.

Letní osobní pneumatika čínské značky používá moderní směs obohacenou o oxid křemičitý. Složení směsi přispívá ke zvýšení přilnavosti na suché i mokré vozovce, snížení hlučnosti a snížení valivého odporu a spotřeby paliva. Fortune je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní pneumatiky za rozumnou cenu. Letní model zaručuje stabilní, hospodárnou a pohodlnou jízdu.

Pneumatiky pro osobní automobily

Výrobce klasifikuje pneumatiku FSR-701 jako pneumatiku pro osobní automobily. Pneumatiky pro osobní automobily, jak už jejich název napovídá, jsou určeny pro různé typy osobních automobilů - od městských, přes kompaktní, střední až po vyšší třídu. Nejběžnější osobní pneumatiky mají směrový a asymetrický dezén, který zajišťuje nejvyšší úroveň bezpečnosti za různých povětrnostních podmínek a při vyšších rychlostech. Zájemci o pneumatiky pro osobní automobily si mohou vybrat z tisíců cenově dostupných, středních a prémiových modelů (v závislosti na stylu jízdy, výkonu vozu, ročním nájezdu kilometrů a rozpočtu na nákup).

Rozpočtová třída. Cenově dostupné pneumatiky pro pohodové řidiče

Pneumatiky Fortune jsou v automobilovém průmyslu považovány za levnou třídu výrobků. Pneumatiky rozpočtové třídy ocení šetrní řidiči, kteří se při výběru pneumatik pro svůj vůz zaměřují na rozumnou cenu. Tyto pneumatiky jsou vhodné pro malé městské vozy, městské trasy a nízký roční nájezd kilometrů. Jsou vyráběny pomocí osvědčené technologie a nabízejí optimalizované klíčové úrovně výkonu z hlediska bezpečnosti jízdy. Mezi pneumatiky této třídy, kterým řidiči nejvíce důvěřují, patří: Fortune, Kormoran, Goodride, Achilles, Imperial, Laufenn nebo PowerTrac.
Fortune (Cooper Group)

Fortune je značka vyráběná čínskou společností Prinx Chengshan. Mezi její výrobky patří pneumatiky pro osobní a nákladní automobily, autobusy, zemědělské a průmyslové pneumatiky, které jsou distribuovány na šesti kontinentech ve více než 130 zemích.

Na základě zkušeností a know-how známých a uznávaných konstruktérů pneumatik vytváří společnost Fortune stále odolnější, energeticky účinnější a tišší pneumatiky, které splňují moderní koncepty vysoce kvalitní bezpečnosti silničního provozu. Kromě toho se společnost Fortune významně podílí na propagaci motoristického sportu v Číně.

Jak se chová asymetrický dezén pneumatiky Fortune FSR-701? Zjistěte výhody a nevýhody

Pneumatika FSR-701 (Fortune) má asymetrický dezén. Asymetrické dezény jsou velmi časté u výkonných vozů SUV, luxusních sedanů a sportovních vozů. Dezén běhounu je rozdělen na vnitřní a vnější část. První z nich je zodpovědný za udržování přilnavosti v zatáčkách, druhý za účinné brzdění a akceleraci a za odvádění vody. Je třeba připomenout, že asymetrický běhoun se vyznačuje také vysokou odolností proti nerovnoměrnému a zrychlenému opotřebení.

Letní pneumatiky

Fortune FSR-701 je letní pneumatika. V případě letních pneumatik je to nejen vzorek běhounu, který zajišťuje dostatečný kontakt s vozovkou, ale především směs pryže, která se skládá ze složek zaručujících optimální výkon při jízdě za vysokých teplot. Díky složkám, jako je pryž a saze, zajišťuje pneumatika jistý rozjezd a brzdění a ostré zatáčky nejsou problémem ani v dešti. Odvádění vody je velmi dobře řešeno speciálními kanálky, které odvádějí kapalinu na boční strany pneumatiky a umožňují Vám pokračovat v jízdě s plným výkonem.
Záruka na pneumatiky FSR-701

Uvažujete o reklamaci vadné pneumatiky? Pokud zjistíte výrobní vadu pneumatik, je dobré tak učinit. Je důležité si uvědomit, že pneumatiky jsou přirozeně opotřebované, takže čím dříve nahlásíte závadu prodejci, tím větší je šance na kladné a bezproblémové vyřešení. Záruční lhůty se liší podle pokynů výrobce. Na levné pneumatiky Fortune poskytuje společnost plnou dvouletou záruku od data nákupu.

Výhody

  • čínská známá ochranná známka
  • jedna z nejcennějších čínských značek
  • nejlepší značka s vysokou reputací v čínském pneumatikářském průmyslu
  • exkluzivním sponzorem pneumatik závodu China Super Truck Grand Prix na příštích pět let

Zkušenosti zákazníků s dezénem.

Dobré a cena ještě lepší.

Lukáš S.

Na běžnou jízdu, pokud nečekáte zázraky, cena velmi příznivá.

Gustav J.

No a co že z Číny. Na občasnou nenáročnou jízdu po silnicích dostačující. A cena parádní...

David N.

Letní pneumatika Fortune FSR-701

Letní pneumatika FORTUNE FSR701

Vyberte z naší nabídky pneu