Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Dezén Barum Vanis 2

Pneumatika pro transportéry a dodávky.

Směs dělá rozdíl: plynulá jízda šetřící palivo

Pneumatiky Vanis 2 nabízejí mimořádné rezervy v oblasti hospodárnosti a bezpečnosti a skvěle vyvážené vlastnosti na silnici.

Dobré pneumatiky za atraktivní ceny. Tak shrnuje český konstruktér Barum to, co nazývá "chytrou filozofií", kterou se řídí během šedesáti let své existence. Historie a profesní dráha tohoto výrobce jsou na trhu s pneumatikami přinejmenším netypické. Tato společnost, která je v Evropě uznávaná pro své celoroční, bezpečné a odolné pneumatiky, kombinuje tři různá know-how. Barum si rád dělá věci sám. Své pneumatiky vymýšlí, přepravuje a distribuuje. V otrokovické továrně inženýři pochopili, že pneumatika musí splňovat nejen tradiční standardy, jako je přesnost a odolnost, ale musí řidičům nabídnout i komfort. Nejnovější model Bravuris je nejlepším důkazem toho, že tento konstruktér drží slovo. Barum, který se v roce 1992 spojil se společností Continental A.G., hodlá dále rozvíjet své vysokorychlostní pneumatiky. Mezitím se tento výrobce každoročně baví na Barum Rally, kterou společnost pořádá již od roku 1971.

Vysoká úroveň bezpečnosti díky krátké brzdné dráze na suchém povrchu

Vázací tyče ve středu dezénu a stabilní blokový typ běhounu zajišťují optimální rozložení tuhosti v dezénu a zvyšují podélnou stabilitu v blocích. Tím se zkracuje brzdná dráha na suché vozovce a zvyšuje se bezpečnost.

Vynikající poměr ceny a výkonu díky vyššímu kilometrovému nájezdu

Plochý dezén poskytuje pneumatice Vanis 2 velkou styčnou plochu s vozovkou, což vede k vyššímu objemu opotřebení. Kromě toho směs s nízkým opotřebením zvyšuje kilometrový výkon a tím i hospodárnost.

Zvýšený jízdní komfort díky snížené hladině hluku

Tlumiče hluku v ramenní části snižují hluk na vozovce a zvyšují jízdní komfort.

Pneumatiky Vanis 2 jsou vysoce výkonné pneumatiky pro dodávky spojené s vysokým kilometrovým výkonem a rychlou odezvou při brzdění, včetně zkrácení brzdné dráhy. Tyto úsporné pneumatiky nabízejí vynikající bezpečnost s mnohem lepší životností, což zajišťuje zvýšení kilometrového nájezdu.

Snížené riziko aquaplaningu: Díky třem širokým obvodovým drážkám je voda účinně odváděna. Tím se snižuje riziko aquaplaningu za mokra. Cílem je zvýšit bezpečnost a pohodlí řidiče při jízdě.

Prodloužená životnost pneumatiky:  Díky dlouhé životnosti pneumatiky můžete zaručit vynikající poměr ceny a výkonu. Bezpečnost pneumatiky byla zvýšena, abyste se mohli cítit jistě při jízdě za všech podmínek.

Zlepšená odezva při brzdění: Pro zvýšení bezpečnosti byla zkrácena brzdná dráha na suchém i mokrém povrchu.  Díky zvýšené odezvě při brzdění si můžete být jisti pohodlnou jízdou za mokra nebo v obtížných podmínkách.

Snížená hladina hluku:  Díky snížené hladině vnějšího hluku dochází ke zvýšení kvality a komfortu. Díky snížení hlučnosti pneumatik si můžete být jisti lepším zážitkem z jízdy, což se projeví na kvalitě jízdy.

Úroveň přilnavosti: Při maximálním zatížení dodávky je díky úhlovým drážkám zajištěna vynikající trakce. To zlepší celkový zážitek z jízdy a zároveň zajistí pohodlnou a stabilní jízdu.

Výhody

 • Vynikající poměr ceny a výkonu díky lepšímu kilometrovému nájezdu.
 • Velmi hospodárná díky prodloužené životnosti pneumatiky.
 • Snížené riziko aquaplaningu.
 • Vysoká úroveň bezpečnosti díky krátké brzdné dráze na suchém povrchu.
 • Zvýšený jízdní komfort díky snížené hladině hluku pro příjemnou jízdu.
 • Perfektně se hodí například pro vozy Mercedes Sprinter, Fiat Ducato a Ford Transit.
 • Tři široké obvodové odvodňovací drážky.
 • Rychlý odtok vody při jízdě na mokrém povrchu.
 • Svazovací lišty ve středu dezénu a stabilní dezén typu bloků.
 • Optimalizovaná tuhost běhounu a zvýšená stabilita v obvodových blocích.
 • Plochý obrys pneumatiky a směs optimalizovaná pro opotřebení.
 • Zvýšená plocha kontaktu s vozovkou, a tím i objem opotřebení běhounu.
 • Robustní bočnice s dodatečnou vrstvou pryže.
 • Ochrana bočnice v případě odření obrubníku.
 • Velmi hospodárná díky prodloužené životnosti pneumatiky.
 • Tlumič hluku v oblasti ramene.
 • Hluk nemůže pronikat ven díky uzavřeným ramenním drážkám.

Zkušenosti zákazníků s tímto dezénem

Se značkou Barum mám ty nejlepší zkušenosti. Používám ji už léta na svém osobním voze. Nyní i na dodávce. Navíc je to český výrobce, co si přát více.

Lenka O.

Kvalitní pneumatika pro obyčejné ježdění po silnicích s dodávkou, spolehlivá, velký kilometrový výkon, za super cenu, určitě doporučuji!

Zdeněk K.

Používám na své obytné dodávce. Vzhledem k tomu, že s ní ročně příliš nenajedu, považuji tyto pneumatiky za dostatečné. Cena velmi příznivá, doporučuji.

Martin S.

Letní pneumatika Barum Vanis 2

Letní dodávková pneumatika Barum Vanis 2

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Barum na videu