Vyberte si svůj rozměr v našem eshopu

Dezén Barum Bravuris 4x4

Barum Bravuris 4x4 je letní pneumatika Touring určená pro vozy SUV, 4x4 a Pick-up. Dobrá přilnavost, dobrá cena, dobrá nabídka. Optimální kombinace bezpečnosti, aktivity, dlouhé životnosti a atraktivní ceny, kterou pneumatika Bravuris 4x4 nabízí, činí z této pneumatiky působivou volbu. Ideálně se hodí pro jízdu po silnici i pro lehký terén.

Vysoká bezpečnost a krátká brzdná dráha na mokré i suché vozovce

Velké robustní bloky na rameni zvyšují tuhost a podporují bloky běhounu při brzdění. Nová směs běhounu zajišťuje lepší přilnavost k povrchu vozovky a vynikající přilnavost za mokra. Obě dohromady zvyšují bezpečnost při brzdění na mokré i suché vozovce.

Zvýšený jízdní komfort a žádný nepříjemný hluk pneumatik při jízdě

Dezén pneumatiky má rozdílný počet bloků na ramenní a středové části, což znamená, že špičkové spektrum hluku má pro ramenní a středovou část pneumatiky rozdílné frekvence. Díky tomu je hluk udržován na nízké úrovni. Bloky jsou rozděleny lamelami, které vyhlazují špičky hluku.

Vysoký kilometrový výkon pro dlouhou životnost

Extrémně plochý tvar pneumatiky rovnoměrně rozkládá tlak na půdu bez špiček zatížení. Optimalizované bloky běhounu zajišťují rovnoměrnou tuhost. Tím se snižuje prokluzování v kontaktní oblasti pneumatiky. Směs pneumatiky odolná proti opotřebení minimalizuje opotřebení - pro vysoký kilometrový výkon a dlouhou životnost.

Přilnavost a brzdění: Směs běhounu má ze své podstaty vysokou přilnavost za mokra. Výsledkem je účinné brzdění a kratší brzdná dráha na mokrém i suchém povrchu.

Reakce na řízení: Konstrukce pneumatiky a tuhý dezén běhounu umožňují ostřejší reakce na povely řízení. To zajišťuje maximální ovladatelnost a kontrolu při všech rychlostech a na všech površích.

Výkon na mokré vozovce: V centrální části běhounu jsou čtyři široké obvodové drážky. Tyto drážky tvoří účinný systém, který odvádí vodu jak příčně, tak podélně.

Úroveň hluku: Hlučnost je snížena úhlem a umístěním výstupků a lamel, aby se zlepšilo Vaše pohodlí.

Trvanlivost a hospodárnost: Konstrukce pneumatiky rovnoměrně rozkládá kontaktní tlak a maximalizuje kontaktní plochu. Výsledkem je vyšší kilometrový výkon a delší životnost pneumatiky.

Můžete se spolehnout, že si za volantem užijete spoustu zábavy! Barum nabízí cenově dostupný výkon s dlouhou životností. Vysokou bezpečnost a krátkou brzdnou dráhu na mokré i suché vozovce. Perfektně se hodí například na vozy Nissan X-Trail, VW Touareg a Toyota Hilux.

Technické detaily: Barum nabízí cenově dostupný výkon s dlouhou životností: Velká bezpečnost a krátká brzdná dráha na mokré a suché vozovce. Zvýšený jízdní komfort. Žádné nepříjemné zvuky pneumatik při jízdě. Vysoký kilometrový výkon, dlouhá životnost. Vysoká bezpečnost a krátká brzdná dráha na mokré a suché vozovce. Velké robustní bloky na rameni zvyšují tuhost a podporují bloky běhounu při brzdění.

Vyšší jízdní komfort a žádný obtěžující hluk při jízdě. Běhoun pneumatiky má rozdílný počet bloků na ramenní a středové části, což znamená, že špičkové spektrum hluku je u ramenní a středové části pneumatiky na různých frekvencích. Díky tomu je hluk na nízké úrovni.

Výhody

 • Barum nabízí cenově dostupný výkon s dlouhou životností.
 • Vysoká bezpečnost a krátká brzdná dráha na mokré i suché vozovce.
 • Perfektně se hodí například na vozy Nissan X-Trail, VW Touareg a Toyota Hilux.
 • Zvýšený jízdní komfort.
 • Žádné nepříjemné zvuky pneumatik při jízdě.
 • Vysoký kilometrový výkon, dlouhá životnost.
 • Velmi dobrá odolnost proti aquaplaningu.
 • Většina řidičů si pochvalovala výkonnost pneumatiky na suchu i na mokru.
 • Řidiči byli spokojeni s tím, že cena pneumatiky byla přijatelná.
 • Spousta přilnavosti dodává jistotu i v zatáčkách.
 • Majitelé vozů uvedli, že pneumatiky byly dobré v blátě a písku.

Zkušenosti zákazníků s dezénem

Koupil jsem si ojeté auto a namontoval pneumatiky, zatím jsem ujel 8 700 km. A jsou jako nové. Drží výborně, na silnici, na suchu, mají poměrně malou hlučnost při jízdě, zkoušel jsem i jízdu v terénu na blátě a chovaly se překvapivě dobře.

Karel L.

Koupil jsem si čtyři nové pneumatiky Barum Bravuris 4x4 pro své Subaru Tribeca B9 a jsou to výborné pneumatiky s dobrým poměrem ceny a kvality. Trošku mate značení pneumatiky – jedná se o letní pneumatiku, ale na bočnici je uvedeno, že se jedná o pneumatiky M&S (Mud and Snow).

Vašek S.

Kvalitní česká pneumatika pro SUV a teréňáky, avšak její offroadové schopnosti bych bral trošku s rezervou.

Kamil D.

Letní pneumatika Bravuris 4x4

Letní pneumatika Barum Bravuris 4x4

Vyberte z naší nabídky pneu

Podívejte se na výhody pneumatiky Barum na videu