Značky v naší nabídce

 • ALCAR

  ALCAR

  ALCAR je evropskou jedničkou v prodejích litých a ocelových kol na trhu automobilových náhradních dílů. Tyto kola z lehkých slitin jsou často první volbou pro majitele luxusních sedanů, elegantních kabrioletů nebo impozantních SUV. A samozřejmě také pro řidiče rychlých sportovních vozů, které přitahuje dynamická energie obsažená v našich designech.


 • Barum

  Barum

  V ČR je značka Barum všeobecně uznávaná značka s bohatou historií. Barum byla založená Tomášem Baťou v roce 1948. Název Barum vznikl spojením názvů 3 největších československých exportních dodavatelů pneumatik Baťa, Rubena a Matador. V Otrokovicích u Zlína byl otevřen nový závod kam se přesunula postupně celá výroba pneumatik Barum. V roce 1993 koupil Barum koncern Continental. Barum Continental spol. s r.o. získal nejvyšší stupeň hodnocení kvality a současně se stal největší výrobní jednotkou na výrobu osobních pneumatik v Evropě.


 • BFGoodrich

  BFGoodrich

  BFGoodrich je značka pneumatik z koncernu Michelin se stoletou tradicí patřící do segmentu nabízející pneumatiky dobré kvality za přijatelné ceny. Řada BFGoodrich zahrnuje všechny kategorie pneumatik (osobní letní, zimní celoroční a 4x4) pro asfalt, sníh i rozbitou cestu. BFGoodrich se specializuje na pneu pro 4x4, ve kterém má tato značka velký výběr. Americká značka pneumatik původně podnikajicí v oblasti aeoronautiky založená roku 1870 v Ohiu Dr. Benjamin Franklin Goodrichem a odtud název BFGoodrich. Roku 1986 pod sebe připojila gumárenskou firmu Uniroyal a v roce 1990 celý podnik koupil koncern Michelin.


 • Bridgestone

  Bridgestone

  Bridgestone Corporation je japonský gumárenský konglomerát, založený roku 1931 Šódžiró Išibašim. Název Bridgestone (Mostní kámen) pochází z překladu jména zakladatele do angličtiny – išibaši – znamená v japonštině „kamenný most“. Bridgestone nyní jedinou firmou, která dodává pneumatiky pro seriál závodů Formule 1. Mimo oblast motorsportu vyrábí převážně pneumatiky pro osobní vozy, SUV, dodávky, lehké a středně těžké nákladní vozy i motocykly.


 • CDM

  CDM

  Výrobce kol z lehkých slitin. Všechna kola jsou testována a certifikována. C.D.M. je obchodní a distribuční společnost, jejímiž hlavními přednostmi jsou vysoká profesionalita zaměstnanců, rychlost služeb a skladové zásoby.


 • Continental

  Continental

  Continental je čtvrtým největším výrobcem pneumatik na světě. Její pneumatiky se vyrábí také v České republice, a to konkrétně v Otrokovicích, Frenštátu pod Radhoštěm a dalších městech.


 • Cooper

  Cooper

  Americká značka pneumatik, která má tradici. Výrobě plášťů převážně pro SUV a terénní vozy se věnuje již téměř 100 let. Od počátku svého působení na trhu se soustředí na výrobu pneumatik jak pro osobní auta, tak i nákladní vozy a motocykly. Perličkou je, že značka Cooper se intenzivně zabývá možností nahrazení gumy, která se využívaná pro výrobu pneumatik, přírodní variantou. Tou je výroba přírodní gumy z keře guayule, který roste převážně na jihozápadě Spojených států.


 • CULTOR

  CULTOR

  Radiální a diagonální pneumatiky značky Cultor jsou určeny především pro traktory a další zemědělské stroje. Zákazníci si pod značkou Cultor mohou navíc vybírat i z nabídky industriálních pneumatik, ale také plášťů pro stroje ze segmentu earthmover (EM), skid steer a multipurpose (MPT). Pneumatiky Cultor se vyrábí v evropských závodech společnosti Trelleborg Wheel Systems. Pneumatiky Cultor RD vynikají svou všestranností, výbornému přenosu sil pro vysoký výkon při práci na poli a nabízí vysoký jízdní komfort. Pod značkou Cultor RD zákazníci získají kvalitní radiální zemědělské pneumatiky s atraktivní cenou a zaujmou tak farmáře, kteří hledají alternativu k prémiovým plášťům.


 • Debica

  Debica

  Firma Debica byla založena v Polsku v roce 1937 a o dva roky později již vyrobila svou první pneumatiku. Jedná se tedy o firmu s dlouholetou historií. Začátkem devadesátých let prošel původně státní podnik změnami, kdy se stal součástí koncernu Goodyear  – Dunlop. Debica vyrábí pneumatiky pro osobní, nákladní a off-road automobily, motocykly a také zemědělské stroje.


 • Double Coin

  Double Coin

  Značka Double Coin vznikla počátkem roku 1990 ve městě Shangai v Číně. V roce 1992 byla značka Double Coin zakótována na burze. Společnost se ten samý rok přejmenovala na Shangai Tire & Rubber Company. V roce 2007 byla opět přejmenována na Double Coin Holdings Ltd. V Číně má společnost absolutní kontrolu nad automobilovým průmyslem. Pokrývá všechny provincie, města i ty nejmenší regiony. V celosvětovém měřítku patří Double Coin mezi 15 největších světových výrobců pneumatik. Pod touto značkou se vyrábí převážně nákladní a autobusové pneumatiky silniční i offroadové.


 • Dunlop

  Dunlop

  Historie značky sahá do roku 1888 kdy John Boyd Dunlop vyrobil vůbec první nafukovací pneumatiku. Roku 1922 vznikla první pneumatika s ocelovou patkou a s pláštěm z tkaného lana a tím se ztrojnásobila se životnost pneumatiky. Spolu s jednodílným ráfkem se tak stala prumyslovým standardem. Nyní je Dunlop součástí skupiny Goodyear. Pod touto značkou se vyrábí převážně osobní, CUV, SUV, dodávkové pneumatiky a také pneu pro kamiony a motocykly.


 • FALKEN

  FALKEN

  Falken Tire je značka pneumatik pro osobní, lehké a střední nákladní automobily, kterou vlastní japonská společnost Sumitomo Rubber Industries (SRI). Vznikla v roku 1983 v Japonsku. Původně byla založena jako hlavní značka pro vysoce výkonné radiální pneumatiky. Nyní, o více než tři desítky let později, je FALKEN známá, nezávislá značka, která sa zaměřuje na kvalitu výrobků a nepřetržitě ji rozvíjí prostřednictvím vývoje a testování v profesionálním motorsportu. FALKEN patří mezi nejúspěšnější výrobce pneumatik na světě.


 • Firestone

  Firestone

  Firma Firestone byla založena v roce 1900 Harvey Firestonem v Americkém Ohiu. Zásadní byla pro ní spolupráce s Henry Fordem, na jehož vozy dodávali originálně obutí. Roku 1961 přechází pod Firestone Dayton Tires. Od konce roku 1979 patří Firestone pod společnost Bridgestone. Pneumatiky Firestone obouvali i vozy serie Indy Car Racing. Nyní vyrábí pneumatiky převážně pro osobní vozy, minivany, lehké a středně těžké nákladní vozy do různých podmínek.


 • Formula

  Formula

  Značka Formula je součástí značky Pirelli, která vzešla z inovativního projektu kombinujícího všestrannost, výkon, dlouhou životnost a snadnou dostupnost.Vzhledem k tomu, že neexistují dvě stejné silnice ani dva stejné vozy, vyvinula značka Formula pneumatiky, které splňují nároky jak na dlouhé tak i střední trasy. Pod touto značkou jsou vyráběny především pneumatiky pro nákladní automobily.


 • FORTUNE

  FORTUNE

  Značka FORTUNE je na světovém trhu relativním nováčkem. Americká společnost Cooper Tire & Rubber Company uzavřela v roce 2006 společný podnik s čínskou skupinou Chengshan Group. Pneumatiky značky Fortune jsou vysoce kvalitní a výkonné pneumatiky za dobrou cenu pro osobní a lehké nákladní automobily, užitková vozidla a autobusy. Společnost Fortune Tire vyrábí širokou škálu pneumatik, včetně pneumatik pro autobusy, terénních pneumatik, silničních pneumatik, zemědělských pneumatik, pneumatik pro smíšené služby, průmyslových pneumatik, pneumatik pro lehká nákladní vozidla a radiálních silničních pneumatik.


 • Fulda

  Fulda

  Gust Becker a Moritz Hasenclver založili tuto firmu roku 1900 ve stejnojmeném Německém městě. V začátcích se Fulda zaměřovala na výrobu pneumatik pro jízdní kola. V novodobé historii se Fulda stává oficiálním a jedniným dodavetelem obutí pro společnost Mercedes-Benz. V roce 2005 navazuje na rychlostní koncept z roku 1938 a staví znovu ve spolupráci se společností Maybach koncept vozu s maximální rychlostí přes 300 km/h a mohla tak prezentovat svojí novou vysokorchylostní pneumatiku Carat Exelero. Vyrábí pneumatiky pro osobní, 4x4, užitkové a nákladní vozy.


 • General Tire

  General Tire

  Značka General Tire vznikla v roce 1915 ve Fort Mill, South Carolina. General Tire nabízí kompletní řadu pevných a odolných pneumatik s velmi vysokým výkonem pro osobní, lehká nákladní auta, SUV i offroad 4x4 vozidla. Dobrý poměr kvality, ceny a výkonu. General Tire je od roku 1987 součástí společnosti Continental AG, jako jednoho z předních světových dodavatelů pro automobilový průmysl.


 • Golden Crown

  Golden Crown

  Hangzhou Zhongce Rubber Co. Ltd. (výrobce pneumatik Westlake a Golden Crown) byla založena v roce 1958 a je největším a nejrychleji rostoucím výrobcem osobních pneumatik, pneumatik pro lehká nákladní vozidla, pneumatik pro SUV, radiálních pneumatik pro nákladní vozidla a autobusy, průmyslových pneumatik a pryžových výrobků v Číně.


 • Goodyear

  Goodyear

  Společnost vznikla v Americe roku 1898. Firma Goodyear obouvala Fordův Model T, vyrobila první leteckou pneumatiku a úzce spolupracovala s armádou a NASA, pro kterou vyvíjela techniku. Dnes se jedná o multispolečnost a jednoho z největších výrobců pneumatik. Goodyear vyrábí především pneumatiky pro osobní vozy, nákladní vozy, přívěsy, CUV, SUV a další.


 • Hankook

  Hankook

  Hankook si vysloužil velmi dobré jméno zejména svoji produkcí radiálních a diagonálních pneumatik. Nyní Hankook dodává své pneumatiky několika světovým automobilkám, které těmito pneumatikami osazují své vozy při výrobě. Aktuální roční produkce pneumatik je okolo 92 milionů pneumatik.


 • Hankook / Aurora

  Hankook / Aurora

  Značka Aurora je levnější značkou koncernu Hankook. Jedná se v podstatě o starší dezény Hankooku prodávané pod obchodní značkou Aurora. Vysoká kvalita je zajištěna výrobou v závodech Hankooku. Vyrábí především pneumatiky pro osobní, lehké nákladní vozy a SUV.


 • Imperial

  Imperial

  Imperial spadá mezi značky společnosti Deldo, stejně jako Minerva nebo Tristar. Tato prvotřídní značka levných pneumatik se dodává v letních, zimních a celoročních pneumatikách a je k dispozici pro osobní automobily, SUV, 4×4 a lehká užitková vozidla. Deldo má plnou kontrolu u vývoje, výroby i prodeje značky pneumatik Imperial. Pneumatiky Imperial jsou vyráběny a certifikovány podle evropských a mezinárodních předpisů.


 • Kingstar

  Kingstar

  Kingstar je levná značka světoznámého korejského výrobce pneumatik - společnosti Hankook. Pneumatiky Kingstar se vyrábějí v čínských továrnách společnosti Hankook. Výrobní proces a proces kontroly kvality je v souladu s přísnými normami značky Hankook. Pod touto značkou jsou dodávány především levnější pneumatiky pro osobní vozy, SUV a dodávky.


 • Kormoran

  Kormoran

  Kormoran jsou pneumatiky polského výrobce, který je součástí koncernu Michelin a patřící do ekonomického segmentu snažícího se zaujmout přijatelnou cenou za odpovídající kvalitu. Tuto značku můžeme najít v kategorii osobní a užitková vozidla letní, zimní, dále pak také v sekci nákladních pneumatik.


 • Kumho

  Kumho

  Kumho je Jihokorejská značka pneumatik řadící se mezi deset největších výrobců pneumatik, jejichž kvalitu dokazuje zájem výrobců automobilů o dodávaní pneumatik na prvomontáž nových automobilů značek jako Kia, Hyundai ad. Kumho vyrábí pneumatiky především pro osobní vozy. V portfoliu má také pneu pro SUV, užitkové vozy či lehké nákladní automobily a také kamiony.


 • Matador

  Matador

  Slovenská pneumatikářská firma založená roku 1947, kdy se odštěpila od starší gumárenské firmy Matador Bratislava, která od roku 1925 začala produkovat, jako první v tehdejším Československu, pneumatiky pro automobily (Škoda, Tatra, Aero atd.). Nyní je Matador součástí skupiny Continental. Vyrábí pneumatiky především pro osobní vozy, ale také SUV a dodávky.


 • Michelin

  Michelin

  Gumárenská firma Michelin (celým názvem: SCA Compagnie Générale des Établissements Michelin) byla založena roku 1888 bratry Édouardem a Andrém Michelin a roku 1891 vypustila do světa první pneumatiku. V roce 1946 vynalezl Michelin typ „radiální pneumatiky“ určenou původně pro firmu Citroen. V průběhu let se pod gumárenský koncern Michelin zařadila spousta značek jako např. BFGoodrich, Uniroyal. Dnes je Michelin druhým největším výrobcem pneumatik na světě (po značce Bridgestone) a vyrábí široké spektrum pneumatik. Od pneumatik pro osobní vozy, přes pneu pro bicykly a motorky, po zemědělské a průmyslové pneumatiky. Vyrábí také pneu pro letecký průmysl či autoveterány.


 • Mitas

  Mitas

  Pražská továrna nynějšího podniku Mitas a.s. vznikla v Praze již roku 1933 jako dceřinná společnost francouzkého výrobce pneumatiky značky Michelin. Po válce byl podnik zestátněn a přejmenován na MITAS . V současné době Mitas vyrábí pneumatiky pro zemědělskou techniku, průmyslové a motocyklové pneumatiky, pneu pro bicykly, letadla a nákladní automobily. Provozuje tři výrobní závody a to jeden v Česku, jeden v Srbsku a poslední byl otevřen roku 2012 v ameris­ké Iowě.


 • NEXEN

  NEXEN

  Pneumatiky Nexen vyrábí jihokorejská společnost Nexen Tire se sídlem ve městě Yangsan. Založena byla v roce 1942. Do portfolia pneu Nexen patří značky N’blue, Winguard, Roadian, N’priz, N’fera, SR-block. Továrny Nexen se nacházejí v Žatci, Číně a Jižní Koreji. Jedná se o pneumatiky střední a vyšší třídy pro osobní vozy, SUV a dodávky.


 • Nokian

  Nokian

  Finská gumárenská společnost vyrábějící od roku 1904 ve městě Nokia pneumatiky pro osobní automobily, užitkové vozy a jízdní kola známá svojí prvotřídní kvalitou především zimních pneumatik danou dlouholetým zkušenostmi s drsnými podmínkami severské zimy.


 • Nordman

  Nordman

  Nordman pneumatiky jsou vyráběny v Nokianových značkových podnicích ve Finsku a Ruské federaci. V Ruské federaci pneumatiky Nordman produkují z místních surovin, ale hotový výrobek prochází úplným postupem pro kontrolu a dodržování finských standardů kvality. Takzvané off-bere výrobní technologie přináší významné výhody pro kupujícího pneumatik: úspory výrobce na přepravu surovin a hotového výrobku přes hranice významně snižují náklady na zboží, a tedy na trhu nabízí nákup pneumatik Nordman za dostupnou cenu pro průměrného kupujícího. Pneumatiky jsou vytvořeny pro podmínky severských zim, ve verzích pro osobní vozy a SUV / užitkové vozy.


 • Ostatní Výrobci

 • Pirelli

  Pirelli

  Jeden z největších výrobců pneumatik byl založen roku 1872 Giovanni Battista Pirellim. V roce 1974 vynalezlo Pirelli „širokou radiální pneumatiku“ pro potřeby firmy Lancia pro efektivní přenesení točivého momentu jejího rally speciálu Stratos na závodní povrch a zavedla tak standart široké konstrukce obutí pro závodní vozy všeobecně. V současnosti vyrábí pneumatiky především pro osobní auta, SUV, Crossovery.


 • Ronal

  Ronal

  Společnost Ronal AG je výrobce kol pro osobní automobily a užitkové vozy se sídlem ve městě Härkingen ve Švýcarsku. Tato společnost je dodavatelem kol jak pro prvotní výbavu vozů tak i na trhu s příslušenstvím pro osobní automobily a užitkové vozy. Společnost Ronal AG provozuje jedenáct výrobních závodů na výrobu kol a dva závody na výrobu nástrojů a své aktivity vykonává v deseti různých zemích s vlastními obchodními pobočkami. Společnost vyrobí ročně cca 21 milionů kol pro automobilový průmysl.


 • Sava

  Sava

  Slovinská gumárenská společnost fungující od roku 1920. Firma fungovala postupně pod rakouskou firmou Semperit, později patřila koncernu Continental a dnes je součástí firmy Good Year a má tak při výrobě přístup k pokročilým technologiím. Sava vyrábí pneumatiky jak pro osobní tak dodávkové vozidla a vyznačuje se dobrým poměrem cena/kvalita.


 • Taurus

  Taurus

  Dlouhodobě zavedená evropská značka pneumatik, která nabízí vysokou úroveň bezpečnosti za dostupnou cenu. Výrabí pneumatiky osobní, nákladní, autobusové i zemědělské. Spadá pod skupinu Michelin Hungaria, což je jeden z největších evropských výrobců vysoce kvalitních pneumatik. Díky vstupu Michelinu, změně strategie i investicím se záhy staly pneumatiky Taurus oblíbenou značkou na evropském trhu.


 • TOMASON

  TOMASON

  Když byl v roce 2004 vyvinut a uveden na trh první vlastní ráfek TN1 od Thomasonu, ohlasy tuningové komunity a našich zákazníků byly tak ohromující, že se od té doby vývoj nezastavil. Thomason vyvíjí nová a nová kola a designy. Zároveň se zaměřuje na vysokou kvalitu za příznivou cenu. Pomocí inovativních návrhu se vždy snaží držet krok s dobou, což se většinou daří. Neustále se rozšiřující sortiment disků  pokrývá širokou škálu tříd vozidel - od malých vozů přes kompaktní, střední a luxusní vozy, sportovní vozy, dodávky a SUV až po užitková vozidla.


 • WEST LAKE

  WEST LAKE

  Značka Westlake spadá pod společnost Hangzhou Zhongce Rubber Co. Ltd. Společnost byla založena roku 1958 a je jednou z největších a nejrychleji rostoucích výrobců osobních pneumatik, nákladních pneumatik a pneumatik pro SUV, autobusy a průmyslové stroje v Číně. Hangzhou Zhongce Rubber je v současnosti hodnocen jako 10. výrobce pneumatik na světě podle magazínu Tyre & Accessories na základě obratu přes 3,4 miliardy dolarů. Se svými více jak 50 letými zkušenostmi a moderními průmyslovými technologiemi rozšířila svou distribuční síť do celého světa a poskytuje svým zákazníkům plnou škálu špičkových pneumatik. Společnost zaměstnává přes 20000 lidí a produkuje přes 100 miliónů pneumatik pro různé typy dopravních prostředků.


 • Yokohama

  Yokohama

  Jedná se o původně japonskou společnost založenou v roce 1917, která expandovala na americký trh v roce 1969 a nyní dodává pneumatiky do celého světa. Je štědrým sponzorem motoristického sportu, zejména okruhových automobilových závodů, odkud čerpá také cenné zkušenosti při vývoji různých druhů obutí. Její gumy patří mezi technologickou špičku. Dodává pneumatiky pro osobní vozy, SUV a 4x4 terénní vozy, dodávkové a pro lehké nákladní vozy. Dále dodává pneu pro sporovní vozy včetně závodních a pro průmyslové stroje a kamiony.